Keystone logo

15 MSc Programmid sisse Halduse uuringud Inimressursid Inimressursi arendamine 2024

Filtrid

Filtrid

  • MSc
  • Halduse uuringud
  • Inimressursid
  • Inimressursi arendamine
Õppevaldkonnad
  • Halduse uuringud (15)
  • Tagasi põhikategooriasse
Asukohad
Otsige rohkem asukohti
Kraadi tüüp
Kestvus
Õppetempo
Keeled
Keeled
Õppevorm

MSc Programmid sisse Halduse uuringud Inimressursid Inimressursi arendamine

Paljud bakalaureusekraadi omanikud, kellel on valida jätkata Master of Science, või MSc kraadi, veelgi nende haridust ja laiendada oma karjääri antud valdkonnas. Enamik magistrikraadi programmid võtma umbes kaks või kolm aastat täiendada, ning mõned lõpetajad valida oma haridusteed jätkata hiljem saada isegi suurem edasijõudnud.

Just see, mida on MSc Human Resource Development? See range õppima eesmärk on soodustada ja arendada väga soovitatav oskused tänapäeva juhtivaid inimressursi spetsialistid. Ühiseid teemasid ja õppevaldkondades sisaldavad enamasti raamatupidamise ja palgaarvestuse tehnikaid, kindlustus kaalutlused, üldise juhtimise ja rendileandmine tehnikat ja uusi ja tekkivaid tehnoloogiaid ja tarkvara, mida kasutatakse tavaliselt globaalse personaliosakond. Mõned inimressursside programmis rõhutatakse sotsiaalteadustes nagu sotsioloogia ja inimese psühholoogia, samas kui teised keskenduvad rohkem rahaline külg karjääri.

Edukad lõpetajad Master of Science in Human Resource Development programmid on üldjuhul võimalik ronida ettevõtte redel kiiremini kui nende vähem haritud karjääri konkurendid. Samuti tavaliselt teenida rohkem raha ja sageli kvalifitseeritud töö kõrghariduse, kui soovitud.

Õppemaks kulud saamise Master in Human Resource Development erine oluliselt programmi, mis põhineb tegurid nagu kooli asukohast ja prestiiži nii koolis kui konkreetse Õppekava. Õpilased peaksid esinema igas koolis huvi konkreetsete õppemaksu teavet.

Inimressursi arendamine magistrikraadi valdajad on valmis tööd lai valik globaalse ettevõtte keskkonnas. Paljud tööd leida kui palgakulu administraatorite või juhid, samas kui teised saavad värbamisel või personalitöö juhid, koolituse ja arengu spetsialistid, töösuhete juhid või soodustusi ja hüvitise juhid.

Õpilased huvitatud edendada oma hariduse ja lõpuks luuakse rahuldust pakkuvat karjääri inimressursside arendamine peab uurima ulatuslik globaalne võimalusi üksikasjalikult meie andmebaasis. Otsi oma programmi alla ja otse ühendusse sisseveo office koolis oma valik täites juhtima kujul.