Keystone logo

339 MSc Programmid sisse Juhtimisuuringud Juhtimine 2024

Filtrid

Filtrid

  • MSc
  • Juhtimisuuringud
  • Juhtimine
Õppevaldkonnad
  • Juhtimisuuringud (339)
  • Tagasi põhikategooriasse
Asukohad
Otsige rohkem asukohti
Kraadi tüüp
Kestvus
Õppetempo
Keeled
Keeled
Õppevorm

MSc Programmid sisse Juhtimisuuringud Juhtimine

Magistrikraad on tavaliselt kraadiõppe esimene tase. Tulevikuõpilased peavad sageli enne bakalaureusekraadi omandamist omandama bakalaureusekraadi. Kraadiõpe võib kesta vähem kui neli aastat.

Mis on juhtimise magister? See on magistriprogramm, mis annab täiustatud üldise juhtimisteadmise. Uurida tuleb erinevaid mõisteid, alates rahandusest ja inimressursist kuni turustamise ja logistika valdkonda. Õpilased on varustatud täiustatud tööriistade ja teooriatega, valmistades neid mitmesugustes tööstusharudes mittetulunduslikes, avalikes ja erasektorites. Programmid võivad võimaldada inimestel spetsialiseeruda teatud juhtimisvaldkondadele.

Kriitiline mõtlemine on väärtuslik ülekantav oskus, mida õpilased, kes töötavad juhtimise magistrikraadi omandamisel. See kasutab probleemide lahendamise võimeid ja tõhusat suhtlemist. Vastutustundlikkus ja iseseisev arutluskäik edendavad usaldust ja autoriteeti, mis võib olla kasulik karjäärile ja igapäevaelule.

Magistrikraadi halduses peetakse tavapäraselt mitmekülgseks arenenud äriprogrammi, mis muudab selle globaalseks tööturul atraktiivseks. Kulud võivad erineda spetsialiseerumise ja asukoha alusel. Isikut on soovitatav võtta ühendust klasside pakkumiste ja hindadega huvi pakkuvates koolides.

Magistrikraad halduses võib viia karjäärivõimalusi paljudes tööstusharudes. Projektijuhid ja juhid töötavad suhtlemisoskustega, et töötada erinevate inimeste ja kultuuridega erinevates sektorites ja riikides. Finantsnõustajad võivad töötada pankade või muude asutuste jaoks investeeringute juhtimiseks, kinnisvara planeerimiseks või maksude ettevalmistamiseks. Ettevõtted, kellel on ettevõtlusfunktsioon, saavad käivitada või alustada oma ettevõtteid. Tudengid, kellel on sellised spetsialiseerunud kraadid nagu turundus või infotehnoloogia, vajavad oma oskusi ja teadmisi.

Võib olla mitu kaugõppeprogrammi ja ülikoolilinnakukoht, mis pakuvad MSc juhtimises. Paljud haridusasutused võimaldavad õpilastel saavutada akadeemilisi eesmärke paindliku ajagraafiku ja veebikursustega. Otsige oma programmi all ja võtke otse ühendust oma valitud õppeasutuse vastuvõtukeskusega, täites juhtvormi.