Keystone logo

4 MSc Programmid sisse Juhtimisuuringud Juhtimisuuringud 2024

Filtrid

Filtrid

 • MSc
 • Juhtimisuuringud
 • Juhtimisuuringud
Õppevaldkonnad
 • Juhtimisuuringud (4)
  • Tagasi põhikategooriasse
  Asukohad
  Otsige rohkem asukohti
  Kraadi tüüp
  Kestvus
  Õppetempo
  Keeled
  Keeled
  Õppevorm

  MSc Programmid sisse Juhtimisuuringud Juhtimisuuringud

  Magistrikraad on kraadiõppe akadeemiline kraad, mida sageli saavutavad üliõpilased, kes on lõpetanud bakalaureusekraadi ja soovivad süvendada oma teadmistebaasi. See aste nõuab tavaliselt ühe kuni kaheaastast õppimist ja võib ühendada nii teoreetilised kui ka praktilised teaduslikud elemendid.

  Mis on juhtimise teadustöö magistrikraad? Selle programmi lõpetajad võivad eeldada, et nad on varustatud teadmiste ja oskustega, mis keskenduvad teadustegevusele juhtimisalal. Õpilased teevad kursuste tööd, mis arendab teadustöö oskusi ja analüüsi erinevate tõestatud meetodite abil ja õpib neid oskusi kasutama, et leida lahendusi tänapäeva ärijuhtimisega seotud probleemidele. Nad õpivad, kuidas korraldada kraadiõppe uurimist põhiteabe kindlaksmääramiseks. Mõned juhtimisvaldkonnad, mida nad võiksid uurida, on väikeettevõte, avalikud arenajad, külalislahkus ja palju muud.

  Juhtimisuuringute magister õpetab õpilaste oskusi, mis kergesti tõlgivad nende valitud töövaldkonda. Nad arendavad teadmisi, mida saab kasutada arvukates tootmisvõimsustes ja võivad anda neile konkurentsieelise organisatsioonides, kes soovivad täita olulisi teadusuuringute positsioone.

  Selle taseme programmitasud sõltuvad koolist ja õppeperioodist. Mõned koolid võimaldavad kursuste tegemisi täiesti võrgus, teised võimaldavad õpilastel osaleda klassides osalise või täistööajaga. Tulevased üliõpilased, kes on huvitatud konkreetsete kursuste tegemisest, peaksid pöörduma otse kooli poole, et leida asjakohaseid üksikasju.

  Juhtimisuuringute magistrikraadiga õpilased leiavad mitmesuguseid võimalusi, mille abil nad saavad rakendada oma ulatuslikke teadmisi kvalitatiivsetest ja kvantitatiivsetest uurimismeetoditest. Mõned valdkonnad, kus nad saavad oma uurimisalast abi kasutada, on pangandus, turism, rahvusvaheline äri, haridus, mikrokrediit jne. Nende võime analüüsida ja innovatiivselt mõelda suudab seda konkurentsivõimelist ja ulatuslikku valdkonda hästi seada.

  Valikuvõimalused on küllaltki suured, kui otsite oma teadmiste baasi juhtimisalastes teadusuuringutes. Otsige oma programmi all ja võtke otse ühendust oma valitud õppeasutuse vastuvõtukeskusega, täites juhtvormi.