Keystone logo

Filtrid

 • MSc
 • Tehnoloogiaõpe
 • Juhtmeta side
Õppevaldkonnad
 • Tehnoloogiaõpe (11)
  • Tagasi põhikategooriasse
  Asukohad
  Otsige rohkem asukohti
  Kraadi tüüp
  Kestvus
  Õppetempo
  Keeled
  Keeled
  Õppevorm

  11 MSc Programmid sisse Juhtmeta side 2024

   MSc Programmid sisse Juhtmeta side

   Master of Science on esimene tase kraadiõppe. See nõuab tavaliselt ühe kuni kolme aasta klassiruumis ja praktilist õppetööd teenida edasijõudnud.

   Võite küsida, mida on hariduselt traadita side? See programm varustab õpilaste teadmisi ja oskusi olulisemad aspektid kaasaegsete traadita sidesüsteemid. Kursused ühendada loengud laboratoorsed tööd ja seminaridel. Core moodulid hõlmavad täiustatud kommunikatsiooni põhimõtteid, mobiilsidevõrkudes, traat pakettandmeside võrguprotokolle, lairiba traadita tehnikaid, füüsilise kihi protokolle, signaalitöötluse, optilise side seadmeid ja süsteeme, andmeid kodeerimise meetodeid ja elektroonilised arvutitehnoloogia.

   On mitmeid põhjuseid, üliõpilased valida teenida Master of Science kraadiga. Näiteks programm õpetab mitmeid oskusi, nagu korraldamine, planeerimine, analüüsimine ja suhtlemine meeskonna liikmed.Edasijõudnud võib avada palju uksi alternatiivseid karjäärivõimalusi.

   Maksumus teenida magistrikraadi sõltub õppima, asutuse ja riigi programmi. Selleks, et mõista seotud kulud koos programmi valik, kutsutakse õpilasi kooliga pakub kraadi.

   Traadita side vajab lõpetajale spetsialiseeritud tööstuse oskusi sõita teadus- ja arendustegevuse, muutes karjääri lõpetajate MSc suur nõudlus. Okupatsioonide hõlmab projekteerimise, klienditeeninduse ja hooldus seisukohti näiteks müügi keskastme, klienditeeninduse agent, traadita süsteemide paigaldaja ja tootmistehnoloogias disainer. Paljud traadita side töökohti on saadaval mobiiltelefoni firmad, kaabeltelevisiooni pakkujad, Interneti pakkujad ja jaekaupluste müügi traadita seadmeid ja teenuseid.

   Traadita side nõuab väga head tähelepanu detailidele ja teenida MSc võib käivitada lõpetajate eduka karjääri. Paljud rahvusvahelised võimalused olemas nii paindlik ja mugav viis registreeruda programmi. Alustamiseks otsida oma programmi alla ja kontaktandmed otse vastuvõtu kontoris kooli oma valik täites juhtima kujul.