Keystone logo
Võtke otse ühendust koolidega – võrrelge 150 MSc sisse Küberturvasüsteemid 2024

150 MSc Programmid sisse Küberturvasüsteemid 2024

Ülevaade

Arvutitehnika on sunnitud kõik muuta seda, kuidas nad teevad asju. Isegi kurjategijad on kohandatud infoajastul. Sellepärast ausad ettevõtjad ja kodanikud vajavad professionaalset need, kellel Master of Science (MSc) in küberkaitse.

Mis on hariduselt Cyber ​​Security? See on edasijõudnud, mis sobib neile, kes juba on lõpetanud bakalaureuse programmi Computer Science või infotehnoloogia. See keskendub seotud küsimusi toimepandud kuritegude kasutades infotehnoloogiat. Mitte ainult õpilased õpivad tehnilisi meetodeid soositud kurjategijad, nad õpivad ka keeruline õiguslik ja sotsiaalne probleemid digitaalses maailmas. Teemad uuring sisaldab turvalisuse arhitektuur, võrgu riigikaitse, andmekaitse ja riskijuhtimine. Mõned programmid hõlmavad ka tugev ülevaated perifeerse küsimusi nagu tööstusspionaaži ja digitaalse kohtuekspertiisi.

Pärast üks neist kraadi programmid, lõpetajate võib kavandada ja rakendada turvalisuse süsteeme, mis vastavad ettevõtted. Nad on võimelised analüüsima olemasolevaid süsteeme ja test turvalisuse vigu. Nad sujuvamaks turvalisuse menetlused vasta äriprotsesse ja leida võimalusi, kuidas piirata vastuolud tootlike funktsioonide ja andmekaitse meetodeid.

Enamik neist programmidest on nõutav vähemalt kaks aastat kestnud uuring kaugemale bakalaureuse tasemel. Kulud varieeruvad. Huvilistel tuleks pöörduda vastuvõtu osakonnad institutsioonide kaalumisel täpsemat teavet tasude ja õppemaksu.

Karjääri võrgu turvalisuse ekspert ootab neid, kes edukalt lõpule üks neist kraadi programmid. Mõned tööd ühe suurettevõtja või omavalitsuse korralduse. Teised tööd leida võrgu turvalisuse ettevõtted, mis käitlevad vajadustele mitu lepingut korraga.Lõpetajad täita erinevaid rolle tagatiseks analüütikud, võrgu tungimist testrid, haavatavus analüütikud ja turvalisuse arhitektid. Mõned tööd ettevõtetele, et kavandada ja ehitada uue võrgu turvalisuse riistvara ja tarkvara. Teised leiavad rahuldust karjääri vabakutselise küberjulgeoleku konsultandid.

Oluline on vaadata, kui palju võimalusi kui võimalik enne otsustamist õppima. Töötavad spetsialistid, online klassid pakkuda kvaliteetset haridust, mis mahub kiire graafik. Rahvusvahelised õpilased saavad ka paindlikkust kaugõpe. Otsi oma programmi alla ja otse ühendusse sisseveo office koolis oma valik täites juhtima kujul.

Loe edasi

Filtrid

  • MSc
  • Tehnoloogiaõpe
  • Infotehnoloogia
  • Küberturvasüsteemid
Õppevaldkonnad
  • Tehnoloogiaõpe (150)
  • Tagasi põhikategooriasse
Asukohad
Otsige rohkem asukohti
Kraadi tüüp
Kestvus
Õppetempo
Keeled
Keeled
Õppevorm