Keystone logo

Filtrid

 • MSc
 • Keskkonnauuringud
 • Ökoloogia
 • Keskkonnateadus
Õppevaldkonnad
 • Keskkonnauuringud (7)
 • Tagasi põhikategooriasse
Asukohad
Otsige rohkem asukohti
Kraadi tüüp
Kestvus
Õppetempo
Keeled
Keeled
Õppevorm

7 MSc Programmid sisse Keskkonnateadus 2024

  MSc Programmid sisse Keskkonnateadus

  Magistrikraadi ökoloogiateadusele võib olla suurepärane võimalus õpilastele, kes on huvitatud uuringus keskkonna ja asukoha ning loodusvarade kaitse ja neile, kes on avaldanud soovi luua konkreetseid lahendusi ökoloogilisi probleeme.

  Curious inimesed võivad olla küsides, mis on hariduselt Ökoloogiline teadus? Selle edasijõudnud, üksikisikute õppe suhe elusorganismide üksteisega ja nende ümbrus. Õpilased töötavad välja selgitada, jälgib ja hindab ohtu keskkonnale ja loodusvarade ning nad püüavad leida uusi ja uuenduslikke lahendusi, et lahendada nende ökoloogilisi küsimusi.

  Valmimisel on magistrikraad ökoloogiateadusele õpilased võivad lahkuda oma ülikooli paremini mõista ökosüsteemide ja üldisemad küsimused, mis võivad mõjutada keskkonnaprobleem. Lõpetajad võivad ka saada laia valdkonna kogemuse ja parema keskkonna planeerimise ja juhtimise oskusi.

  Tulu edasijõudnud võib varieeruda kulude osas sõltuvalt kooli, eriprogrammi ja pikkus Õppekava. Huvitatud õpilased saavad võtta ühendust oma potentsiaali kooli otse, et neil oleks parem idee, õppemaksu ja teenustasusid, mis võivad tuleneda samas täites oma kraadi.

  Isikud, kes saavad MSc Ökoloogiline Science leiavad tööd eraettevõtteid, teadusasutuste, nagu kolledžid ja ülikoolid ja valitsusasutused. Selle edasijõudnud õpilased saavad töötada koos riiklike parkidest, muuseumitest, klassiruumides aidata harida üldsust keskkonnaküsimuste. Nad võivad töötada ka geoscientists õpib struktuuri Earth, kui oceanographers omaduste uurimine ookeani ning keskkonna teadlased aitavad parandada meie keskkonna saaste vähendamise ja jäätmekäitluse eest.

  Tulu edasijõudnud saab teha online, nii võimaluse jätkata haridus on kättesaadav ükskõik kus õpilased asuvad või kui hõivatud nad võivad olla. Kui olete huvitatud teenida magistrikraadi ökoloogiateadusele, otsida oma programmi alla ja otse ühendusse sisseveo office koolis oma valik täites juhtima kujul.