Keystone logo

7 MSc Programmid sisse Majandusuuringud Statistika Kindlustusmatemaatilised teadused 2024

Filtrid

Filtrid

  • MSc
  • Majandusuuringud
  • Statistika
  • Kindlustusmatemaatilised teadused
Õppevaldkonnad
  • Majandusuuringud (7)
  • Tagasi põhikategooriasse
Asukohad
Otsige rohkem asukohti
Kraadi tüüp
Kestvus
Õppetempo
Keeled
Keeled
Õppevorm

MSc Programmid sisse Majandusuuringud Statistika Kindlustusmatemaatilised teadused

Magistrikraad või MSc, on akadeemiline kraad, et õpilased teenida pärast oma uuringus konkreetses valdkonnas. Aste tüüpiliselt meisterlikkust oskusi ja täielikult välja arenenud arusaam konkreetses valdkonnas või tööstuses. See edasijõudnud võib tähendada suuremaid võimalusi rahalist edu või esimene samm suurema akadeemilise.

Pärast statistika, matemaatika või äri kraadi, õpilased võivad jätkata edasijõudnud Aktuaaride rahandus. Mis on hariduselt Aktuaaride Finance? See programm hõlmab kohaldamise analüütilised võimed äri. Teemadel nagu raamatupidamine, ettevõtte rahanduse ja majanduse kõik võib katta kursuse töö. Teistesse klassidesse võib hõlmata küsimusi, nagu riskijuhtimine, derivaadid ja kindlustus. Klassid on lisada teave õpetatakse mikro-ja makroökonoomika, tõenäosusteooria ja matemaatilise statistika.

Seal on palju eeliseid osalemise MSc Aktuaaride Finance programm. Nendeks praktilise kohaldamise kvantitatiivseid ja probleemide lahendamise oskusi, juurdepääs professionaalid, ja kokkupuude jooksvaid küsimusi kindlustusmatemaatiliste valdkonnas. Lõpetajad sageli on juurdepääs paljulubav karjääri ja võimalusi.

Osalemise kulud MSc Aktuaaride Finance programm võib varieeruda üsna natuke ühest koolist teise, eriti üle riigi rida. Tuleviku üliõpilased peaksid võtma ühendust kooli, et saada täpsemat teavet registreerumise kulud ja õppemaksu.

Valmib see programm sageli töökohti aktuaaridega, riski juhtijate kindlustusseltsid, finants spetsialistide ettevõtete või valitsuse seisukohti, konsultandid, panga töötajad, investeeringute spetsialistid, konsultatsioonibürood ja palju muud.Mis magistrikraadi, lõpetajate võib tihti leida positsioonide kas avalikus või erasektoris. Kindlustus ja igas suuruses ettevõtted, mis asub riigis üle kogu maailma, nõuda teenuste Aktuaaride tahke rahaline taust.

&nbsp

Selleks, et leida MSc Aktuaaride Finance programm, mis sobib teie eesmärkide läbi võimalusi programmis noteerimist. Täida plii kujul seotud programme, mis näivad kõige kohaldatav. Otsi oma programmi alla ja kontakt otse vastuvõtu kontoris koolis oma valikut täites juhtima kujul.