Keystone logo
Võtke otse ühendust koolidega – võrrelge 4 MSc sisse Kriminaalõigus 2024

4 MSc Programmid sisse Kriminaalõigus 2024

Ülevaade

MSc või magistrikraadi teadus on arenenud kraadi üliõpilastele, kes on läbinud veel ühe või kahe aasta programm pärast lõpetamist oma bakalaureuse kraadi. See edasijõudnud sageli avab võimalusi edasisteks uuringuteks või karjäärile. Mis MSc kraad, lõpetajate võib olla juurdepääs paremaid töökohti ja suurem palk ja hüvitised.

Üliõpilased, kes kaaluvad tööd õiguskaitse võiks küsida: "Mis on hariduselt Kriminaalõigus" ja "Kas see on väärt seda kraadi?" Kriminaalõigus on lai mõiste, mis hõlmab seadusi kasutada määratleda ja võtta vastutusele kuritegude ja nende asutuste säilitamiseks loodud ühiskondliku korra, ennetada kuritegevust ja õigusemõistmine. Programmid võivad sisaldada kursused nagu kriminoloogia, juriidiliste küsimuste, rahvusvahelise kriminaalõiguse, kriminalistika, inimõigused, ning palju muud.

Kasu lõpule hariduselt Kriminaalõigus programm hõlmata juurdepääsu paremini tasustatud töökohti ja äär, kui tegemist on konkureeriva eelistatud töökohti. Kuid kasu lõpetamist kesta kauem kui rahaline kasu. Lõpetajad sageli arendada paremat arusaamist keerukust, mis seisavad tänapäeva ühiskonnas. Kuna nad saavad selle mõistmine, lõpetajad on valmis töötama selles valdkonnas nii kaastunne ja õiglus.

Maksumus lõpetamist seda tüüpi programm on erinev ühest koolist teise ja eriti üle riigipiiride. Selleks, et määrata, milline programm on kõige sobivam, õpilased peaksid ühendust otse koolidesse.

Töövõimalusi, mis järgnevad lõpetamist hariduselt Kriminaalõigus levinud kogu õiguslik ja kriminaalõiguse spektrit. Positsioonid võivad sisaldada nende advokaat, kohtunik või poliitika ametnik.Mõned lõpetajad saavad uurijad, poliitikud, või rahvusvahelised poliitikakujundajad. Lõpetajad magistriõppes võib valida tööle majandusalase kuritegevuse valdkonnale juhtimise või inimõiguste kaitsjad.

&nbsp

Need inimesed, kes kaaluvad karjääri kriminaalõiguse saab õppida rohkem vaadates teavet nimetatud programmi nimekirjad. Vaadata erinevates koolides ja programmid alla ja täitke juhtima vorm, et saada konkreetset teavet. Otsi oma programmi alla ja kontakt otse vastuvõtu kontoris koolis oma valikut täites juhtima kujul.

Loe edasi

Filtrid

  • MSc
  • Õigusteadus
  • Kriminaalõiguse uuringud
  • Kriminaalõigus
Õppevaldkonnad
  • Õigusteadus (4)
  • Tagasi põhikategooriasse
Asukohad
Otsige rohkem asukohti
Kraadi tüüp
Kestvus
Õppetempo
Keeled
Keeled
Õppevorm