Keystone logo

9 MSc Programmid sisse Tehnoloogiauuringud Masinaehitus Laevamehaanika 2024

Filtrid

Filtrid

  • MSc
  • Tehnoloogiauuringud
  • Masinaehitus
  • Laevamehaanika
  • Laevamehaanika
Õppevaldkonnad
  • Tehnoloogiauuringud (9)
  • Tagasi põhikategooriasse
Asukohad
Otsige rohkem asukohti
Kraadi tüüp
Kestvus
Õppetempo
Keeled
Keeled
Õppevorm

MSc Programmid sisse Tehnoloogiauuringud Masinaehitus Laevamehaanika

Magistrikraad on magistrikraad, mida pakutakse teaduslikel aladel erinevate ülikoolide kaudu paljudes maailma riikides. Tavaliselt on see kaheaastane programm, mis võib hõlmata kursuste, välitööd ja teadustööd, mis sageli lõpevad magistritööga.

Mis on magistriõppe magistrikraad? Magistriõpe selles suuremas tehnikavaldkonnas hõlmab üldjuhul avamere arhitektuuri uurimist ja nende konstruktsioonide ja laevade projekteerimist, loomist ja hooldamist. Õppijad võivad uurida laevade, paatide, allveelaevade ja muude merelaevade projekteerimist ja käitamist. Kursuste ja välitööd võiksid kujundada tugeva aluse jõuallikate süsteemide, mootorite ja elektritootmise mõistmiseks koos masinaehituse põhimõtetega.

Meremajanduse eriala lõpetanud üliõpilased mõistavad tõenäoliselt kõrgel tasemel mehaanilisi süsteeme nii tööl kui kodus. Nad töötavad üldiselt arvutipõhise disaini oskustega ja oskavad kasutada rakenduslikku matemaatika, et analüüsida ja hinnata masinaga juhitavaid struktuure, mis võivad viia reklaamide läbiviimiseni.

Kulude hindamisel peaksid õpilased võtma ühendust iga ülikooliga, kus nad on huvitatud. Madala residentide programmid ja virtuaalsed klassiruumi võimalused võivad programmi maksumust vähendada; Kuid isegi need programmid võivad koolist koolidesse kulusid erineda.

Need, kes edukalt lõpetavad magistriprogrammi merekeskkonnas, otsivad tavaliselt laevatööstuse, sõjaväe, avamere naftaväli ja vesiviljeluse tööd. Positsioonid võivad hõlmata uute süsteemide loomist ja kujundamist, olemasolevate infrastruktuuride hooldamist ja mereõnnetuste uurimist. Lõpetanute spetsiifilised ametikohad võivad hõlmata sadamainseneri, laevainseneri, müügiinseneri, sadama valdaja ja mereuurija.

Seda kraadiõpet pakutakse kogu maailmas, sageli ülikoolid, kus on mereväeühendused ja suurte sadamatega riikides. Lisateabe saamiseks otsige oma programmi all ja võtke otse ühendust oma valitud kooli vastuvõtukeskusega, täites juhtvormi.