Keystone logo
Võtke otse ühendust koolidega – võrrelge mitmekordne Osakoormus MSc sisse Laevamehaanika sisse Singapur, Singapur 2023

Osakoormus MSc Programmid sisse Laevamehaanika sisse Singapur, Singapur 2023

Ülevaade

Marine Engineering, üldiselt on projekteerimise ja ehitamise meresõidu laevad ja muud objektid ja struktuurid, mis on seotud ookeani, nagu dokid või paelad. Tüüpilised klasside hulka mereväe arhitektuur, hüdrodünaamika, jõuseadme süsteemi projekteerimise ja materjaliteadus.

Singapore (新加坡) on linn-riik Kagu-Aasias. Asutatud on British kauplemise koloonia 1819, kuna iseseisvus on saanud üks maailma 's kõige vaesemad riigid ja uhke maailma ' s kõige aktiivsem port. Singapur on kuus riigi ülikoolid ja üldiselt hästi lugeda ja meelitab vahetada üliõpilasi üle kogu maailma.

MSc, ehk teadusmagister on rahvusvaheliselt tunnustatud akadeemiline kraad, mis näitab teatud valdkonnaga seotud oskuste ning teadmiste omandamist. Enamuse MSc programmide läbimiseks kulub umbes neli aastat, peale mida suunduvad paljud inimesed tööle, kuid on ka neid, kes jätkavad oma haridusteed.

Osakoormusega õpe võimaldab omandada kraadi või kvalifikatsiooni ka siis, kui ta ei saa täiskoormusega koolis käia. Õppida saab omas tempos, kogudes järk-järgult ainepunkte, mis lähevad arvesse lõpliku kvalifikatsiooni saamiseks.

Loe edasi

Filtrid

  • MSc
  • Tehnoloogiauuringud
  • Masinaehitus
  • Osakoormus
Õppevaldkonnad
  • Tehnoloogiauuringud (0)
  • Tagasi põhikategooriasse
Asukohad
Otsige rohkem asukohti
Kraadi tüüp
Kestvus
Õppetempo
Keeled
Keeled
Õppevorm