Keystone logo

1 MSc Programmid sisse Tehnoloogiauuringud Masinaehitus Laevamehaanika sisse Ameerika Ühendriigid jaoks 2024

Filtrid

Filtrid

  • MSc
  • Ameerika Ühendriigid
  • Tehnoloogiauuringud
  • Masinaehitus
  • Laevamehaanika
  • Laevamehaanika
Õppevaldkonnad
  • Tehnoloogiauuringud (1)
  • Tagasi põhikategooriasse
Asukohad
Otsige rohkem asukohti
Kraadi tüüp
Kestvus
Õppetempo
Keeled
Keeled
Õppevorm

MSc Programmid sisse Tehnoloogiauuringud Masinaehitus Laevamehaanika

Kui teid huvitab meretehnoloogia ja teil on inseneri oskus, võib teie kutsumus olla mereinseneri kraad.

Marine Engineering tegeleb erinevate meresüsteemide projekteerimise, ehitamise, kasutamise ja hooldusega. See hõlmab laevade, allveelaevade, avamerekonstruktsioonide ja muude meresõidukite tõuke-, elektri- ja mehaanilisi süsteeme.

Õppekava käigus uurite aineid, mis panevad tugeva aluse inseneripõhimõtetele, pakkudes samal ajal eriteadmisi merendustehnoloogiast. Mõned kursused, mida võite oodata, on mereväe arhitektuur, merejõusüsteemid, vedeliku mehaanika ja hüdraulika ning merekeskkonna tehnika. Samuti omandate olulised oskused matemaatikas, füüsikas, arvutipõhises disainis (CAD) ja projektijuhtimises.

Selle kraadi lõpetajatel on mitu erinevat karjäärivõimalust. Võite töötada mereinsenerina, kasutades oma teadmisi meresüsteemide projekteerimiseks, arendamiseks ja hooldamiseks. Või näete end mereväe arhitektina, kes laseb merelaevade kujundamisel ja optimeerimisel valla oma loovuse. Võib-olla erutab teid offshore-inseneri roll, kus aitate kaasa avamereplatvormide projekteerimisele, ehitamisele ja hooldamisele.

Kui teid paelub meretehnoloogia maailm ja teil on sobiv inseneritöö, võib mereinseneri kraad olla ideaalne valik.

USA on rahvusvaheliste üliõpilaste jaoks endiselt maailma populaarseim sihtkoht. USA ülikoolid domineerivad maailma edetabelis ja riik pakub ka palju erinevaid põnevaid õppekohti. Osariigi ülikoolide süsteeme toetavad osaliselt osariigi valitsused ja osariigis võib olla palju ülikoolilinnakuid, kus on sadu tuhandeid üliõpilasi.

MSc, ehk teadusmagister on rahvusvaheliselt tunnustatud akadeemiline kraad, mis näitab teatud valdkonnaga seotud oskuste ning teadmiste omandamist. Enamuse MSc programmide läbimiseks kulub umbes neli aastat, peale mida suunduvad paljud inimesed tööle, kuid on ka neid, kes jätkavad oma haridusteed.