Keystone logo
Võtke otse ühendust koolidega – võrrelge 10 MSc sisse Lennundusinsener 2024

10 MSc Programmid sisse Lennundusinsener 2024

Ülevaade

Magistrikraad on kraadiõppe kraad, mille õpilased võivad pärast bakalaureuse hariduse omandamist jätkata oma oskuste arendamist konkreetses valdkonnas. Need kraadid võivad aidata õpilastel saavutada paremaid tulemusi oma valdkonnas, valmistades neid rohkem kogemusi ja teoreetilisi teadmisi.

Mis on aeronautika inseneri magistrikraad? See kõrgtasemel õppekava keskendub suures osas õpilaste õpetamisele, kuidas kujundada, hooldada ja kasutada mõnda maailma kõige olulisemat taevas asuvat transpordisüsteemi. Spetsiaalsed fookused nagu ohutussüsteemid, aeronautika, operatsioonid, haridustehnoloogia, mehitamata õhusõidukisüsteemid ja inimfaktorid lennundussüsteemides võimaldavad õpilastel oma haridust kohandada oma tulevaste karjääridega, samas kui tugev keskendumine ohutusele ja tehnoloogia muutmine võib tagada, et õpilased on valmis kiiresti arenev valdkond.

Sellel kursusel võivad õpilased oodata selliste oskuste omandamist, nagu organisatsioon, lennuohutus ja masinate remont. Need oskused aitavad tööl ära, vaid aitavad õpilastel oma isiklikku elu, pakkudes enesekindlust ja võime luua puhtama ja turvalisema ümbruse.

Osalise tööajaga kursused, mis on sageli aega kuni kaks aastat, on otsustava tähtsusega õppetöö maksumuse uurimisel ja finantsplaneerimise kavandamisel magistrikursuse saamiseks. Õpilased peaksid teadma, et hinnad kipuvad oluliselt muutuma sõltuvalt koolist ja riigist, kus neid kursusi pakutakse.

Kuigi aeronavigatsioonitehnoloogia on spetsialiseerunud valdkond, on kümneid karjäärid kogu maailmas, mis võivad avada lõpetajatele selle MSc käsikäes. Mõned tavalised ametikohad, mis võivad sellel tasemel kehtida, hõlmavad kontseptuaalset õhusõidukite disainerit, õhusõidukite insenerit, hooldusinsenerit, tootmissüsteemide insenerit ja mehaanikainsenerit. Selle astmega inimesed võivad olla kvalifitseeritud töötama ka muudes sõidukite projekteerimise ja remontimise vormides.

Kohalike, rahvusvaheliste ja veebikursuste jaoks, mis on saadaval enamike MSc programmide jaoks, on õpilased kindlasti kursuste ajakava, mis vastab nende vajadustele. Otsige oma programmi all ja võtke otse ühendust oma valitud õppeasutuse vastuvõtukeskusega, täites juhtvormi.

Loe edasi

Filtrid

  • MSc
  • Tehnoloogiauuringud
  • Lennundusinsener
Õppevaldkonnad
  • Tehnoloogiauuringud (10)
  • Tagasi põhikategooriasse
Asukohad
Otsige rohkem asukohti
Kraadi tüüp
Kestvus
Õppetempo
Keeled
Keeled
Õppevorm