Keystone logo
Võtke otse ühendust koolidega – võrrelge 26 MSc sisse Logistika juhtimine 2024

26 MSc Programmid sisse Logistika juhtimine 2024

Ülevaade

MSc või Master of Science on üks populaarsemaid valikuid maailma kraadiõppesse. Seal on palju erinevaid valdkondi, MSc saab võita, kuid üks hea valik on logistika.

Paljud õpilased võiks küsida: "Mis on hariduselt Logistics Management?" Selle eesmärk on aidata õpilastel omandada sügavam mõistmine, kuidas suunata inimeste liikumist ja kaupade ühest kohast teise. Teemade tavaliselt sisaldavad asjad tegevuse teooria, tarneahelate, ärijuhtimine, informatsiooniteooria, rahanduse, transpordi ja strateegiline planeerimine. Lisaks on need kursused pakuvad sageli vahendid ja mudelid korral aidata üliõpilane hallata kaubavoogude ja teavet. Klassid tulevad erinevaid vorme ja lõpetamise aeg võib olla erinev.

Mõned palju eeliseid võttes logistika juhtimise kursus hulka üha serv üha enam globaliseeruvas, väga tiheda konkurentsiga tööturul.Lisaks üks neist kraadi aitab anda õpilastele paljud oskused, mida nad vajavad, et olla edukas oma töös, nagu kriitiline mõtlemine, probleemide lahendamine ja juhtimine.

Õpilased leiavad, et kulude tase logistikas võib suuresti erineda sõltuvalt sellistest teguritest nagu riik, kus kool asub, summa üle krediiti neil võib olla ja isegi struktuuri individuaalse programmi. On väga oluline, et õpilased uurida hoolikalt nende valitud kooli, nii et nad suudavad tagada, et nad saavad head majandustulemused sobib.

Paljud tööd, mis on parim seotud kraad logistika kaasata tarneahela juhtimine. Lõpetajad leiavad end suure nõudlusega sellistes tööstusharudes nagu laevandus, transport, tootmine, ja isegi põllumajanduses. Nad võivad ka tööd leida valitsuse või isegi sõjavägi.

Kui oled huvitatud saada magistrikraadi logistika juhtimine, siis võid alustada kohe. Otsi oma programmi alla ja otse ühendusse sisseveo office koolis oma valik täites juhtima kujul.

Loe edasi

Filtrid

  • MSc
  • Transport ja Logistika
  • Logistika
  • Logistika juhtimine
Õppevaldkonnad
  • Transport ja Logistika (26)
  • Tagasi põhikategooriasse
Asukohad
Otsige rohkem asukohti
Kraadi tüüp
Kestvus
Õppetempo
Keeled
Keeled
Õppevorm