Keystone logo
Võtke otse ühendust koolidega – võrrelge 18 MSc sisse Looma hooldus ja heaolu 2024

18 MSc Programmid sisse Looma hooldus ja heaolu 2024

Ülevaade

Kraadiõppe kvalifikatsioon, mis esindab valitud valdkonna meisterlikkust, antakse kõrgematele õpilastele magistrikraad. Kuigi tavaliselt on tegemist objektiivse teadusega, kaasaegne magistrikraad võib hõlmata mitmesuguseid teemasid.

Mis on loomade hoolduse ja heaolu magistrikraad? Multidistsiplinaarne valdkond, loomade hooldus ja heaolu hõlmab mitmeid teemasid, mis on seotud loomade söötmise, koristamise, hooldamise ja käitlemisega. See on rohkem keskendunud valdkond, mis on lahutatud üldistest loomteadustest. Programmid pakuvad tavaliselt selliseid klasse nagu loomade ränne, molekulaarne ökoloogia ja haiguste resistentsus. Teie asutusel võib olla spetsialiseerumine ka loomasöödaks, loomakasvatuseks ja loomade kaitseks.

Loomade hooldus ja heaolu võimaldab teil luua tugevat vaatlust, kriitilist mõtlemist ja teadustöö oskusi. See mitte ainult ei aita sellega seotud karjääritel, vaid igas töökohas, kus värskeimat teavet on vaja leida. Enamik programme nõuab ka loomade õppimise ja hooldamise õppeväljade protokolle.

Võimalikke rahalisi probleeme on kõige paremini suunatud teie valitud koolile. Kuigi teatud kulude määramine on võimatu, võite saada stipendiumi, edasilükkamisi või laene sõltuvalt teie institutsioonist ja olukorrast. Veebiprogrammid on tavaliselt ka odavamad kui asukohas õppimine.

Sellele astmele pakutav karjäär on tavaliselt avaliku sektori ja akadeemiline töö. Loomade teadusasutused vajavad loomade uurimise tehnikuid koduloomade ja metsloomade uuringute läbiviimiseks. Loomade hooldustehnikuid otsivad ka üldiselt loomakasvatusettevõtted, loomaaed ja kalandus. Lõpetajad on leidnud ka tööd riiklike kaitsealaste jõupingutuste, nagu loomade heaolu planeerijate ja loomade hooldamise analüütikutega.

Tavaliselt saate leida ülikoole, kus pakutakse loomade hoolduse ja heaolu graafikuid kogu maailmas. Kui veebipõhine uuring on teie parim valik, saate üldjuhul leida programmi, mis suudab teiega mahutada. Otsige oma programmi all ja võtke otse ühendust oma valitud õppeasutuse vastuvõtukeskusega, täites juhtvormi.

Loe edasi

Filtrid

  • MSc
  • Bioteadused
  • Loomateadus
  • Looma hooldus ja heaolu
Õppevaldkonnad
  • Bioteadused (18)
  • Tagasi põhikategooriasse
Asukohad
Otsige rohkem asukohti
Kraadi tüüp
Kestvus
Õppetempo
Keeled
Keeled
Õppevorm