Keystone logo
Võtke otse ühendust koolidega – võrrelge 17 MSc sisse Luksuskaupade haldus 2024

17 MSc Programmid sisse Luksuskaupade haldus 2024

Ülevaade

Luksuskaupade jäävad turul, mis on väga unikaalne ja raskesti mõistetav ilma nõuetekohase koolituse. Need, kellel on elav huvi äri, eriti luksuskaupade tööstus, võivad kasu omandada magistrikraadi, mis keskendub luksus juhtimine. See aste valmistab ette kõrgharidusega töötada luksuskaupade tööstus ja hallata kaubamärke kallimate parfüümide, kingad, kosmeetika, ja palju muud.

Enne alustamist magistriõppekava selles valdkonnas, et sisseastujate sageli küsida: "Mis on MSc Luksus Juhtimine?" Õppimine luksus juhtimine annab õpilastele võimaluse omandada teadmisi, mida nad vajavad, et olla edukas luksuskaupade sektorist, mõista äriloogika kohal luksus maailmas, ja mõista, majandusharu trendide ja rahvusvahelistel turgudel.Need programmid on kavandatud täita vajadusi luksus marke, kes otsivad järgmise põlvkonna juhid.

Omandamise eeliseid magistrikraadi luksus juhtimine on palju. Üliõpilased, kes jätkab selle kraadi ei ole ainult valmis teha teed ise väga konkurentsivõimeline luksuskaupade turul, kuid neil on ka täielik mõistmine luksus jaotus, kaubandus-ja jaemüük ostmine, rahvusvaheline turundus-ja jaemüügi juhtimise.

Kui palju see maksab, et saada magistrikraadi selles valdkonnas on väga erinev programm pikkus ja koolis käinud. Õpilased huvitatud selles aste peaks hoolikalt kaaluma ja võrrelda kulusid enne registreerimisega erilist programmi.

Selle kraadi, lõpetajad võivad töötada erinevaid seotud valdkondades luksus marki.Näiteks lõpetanud luksus juhtimine võib olla võimalik töötada strateegia, tarbija käitumine, juhtimise, turunduse, kasv ettevõtmise juhtimise, side, hinnakujundus ja turustamine, ning palju muud.

Õpilased huvitatud spetsialiseerunud selles valdkonnas ja omandada vajalikud teadmised liikumas oma karjääri edendamiseks võib kasu alustades oma haridust nii kiiresti kui võimalik. Et rohkem teada saada nende programmide ja mida nad kaasa, otsida oma programmi alla ja kontakt otse vastuvõtu kontoris koolis oma valikut täites juhtima kujul.

Loe edasi

Filtrid

 • MSc
 • Juhtimisuuringud
 • Luksuskaupade haldus
Õppevaldkonnad
 • Juhtimisuuringud (17)
  • Tagasi põhikategooriasse
  Asukohad
  Otsige rohkem asukohti
  Kraadi tüüp
  Kestvus
  Õppetempo
  Keeled
  Keeled
  Õppevorm