Keystone logo

Filtrid

 • MSc
 • Majandusuuringud
 • Maksustamine
Õppevaldkonnad
 • Majandusuuringud (29)
  • Tagasi põhikategooriasse
  Asukohad
  Otsige rohkem asukohti
  Kraadi tüüp
  Kestvus
  Õppetempo
  Keeled
  Keeled
  Õppevorm

  29 MSc Programmid sisse Maksustamine 2024

   MSc Programmid sisse Maksustamine

   Magistrikraad Maksustamine on kraad, mis keskendub teoreetilise ja tehnilisi aspekte maksud ja tulumaksu seaduse. Inimesed taustaga maksude, raamatupidamise, rahanduse, või isegi õigust võib saavutada seda edasijõudnud avardada oma teadmisi ja parandada oma karjäärivõimalusi.

   Mis on hariduselt maksustamine? Kursuste jaoks see aste hõlmab maksude teooria, maksude planeerimine ja raamatupidamine. Mõned programmid võivad keskenduda ka maksuküsimusi, mis tekivad tänapäeva globaalses majanduses. Kursuste võivad puudutada erinevate erialade, sealhulgas õiguse, majanduse, sotsiaalteaduste, matemaatika, ja raamatupidamine. Enamik kraadi programmid ühendada teoreetilisi teadmisi koos praktiliste vahendite ambitsioonikaid spetsialiste saab kasutada oma karjääri. Inimesed, kes täidavad aste peaks olema täita administratiivne töö või aidata inimestel ja ettevõtted hakkama maksuplaneerimise.

   See aste aitab inimesi töötab taustal maksustamise ametlikult oma haridussüsteemide ja laiendada oma teoreetilisi teadmisi. Holding magistrikraadi võib põhjustada paremad karjäärivõimalused valitsuste, suurte korporatsioonide, või muudes asutustes. Inimesed taustaga üldiselt rahanduse või õiguse kasutada seda kraadi muuta karjääri suunas või arendada uus eriala.

   Kulud, mis magistrikraadi võib erineda märgatavalt ühe õppeasutuse järgmisele. Õpilased peaksid vaatama mitu programmi võimalusi otsustada, milline on tüüpiline hind.

   Inimesed MSc Maksustamine võib pidada erinevaid karjääri maksude planeerimise või manustamist. Nende hulka kuuluvad maksukonsultant, maksu planeerija või isegi rahalise nõustaja.Jooksvad inimesed, kes on teeninud selle kraadi võib töötada riigiasutuses luua ja analüüsida maksupoliitika või järelevalvet haldusülesannete täitmisel.

   MSc Maksustamine pakutakse institutsioonide maailmas ja isegi online Õppekava. Online programmid sageli kasu töötavate inimestega ja inimeste sõiduplaanid, mis ei mahu traditsioonilise Õppekava. Kui olete huvitatud teenida Master of Science online, õppida olemasolevatest valikutest on lihtne. Otsi oma programmi alla ja kontakt otse vastuvõtu kontoris koolis oma valikut täites juhtima kujul.