Keystone logo

6 MSc Programmid sisse Tehnoloogiauuringud Materjaliteadus Metallurgia 2024

Filtrid

Filtrid

  • MSc
  • Tehnoloogiauuringud
  • Materjaliteadus
  • Metallurgia
Õppevaldkonnad
  • Tehnoloogiauuringud (6)
  • Tagasi põhikategooriasse
Asukohad
Otsige rohkem asukohti
Kraadi tüüp
Kestvus
Õppetempo
Keeled
Keeled
Õppevorm

MSc Programmid sisse Tehnoloogiauuringud Materjaliteadus Metallurgia

Leitud kõrgkoolides, magistrikraadi programm tavaliselt võimaldab õpilastel õppida valitud teema põhjalik. Seda tüüpi programm on tavaliselt võetud pärast teenida bakalaureusekraadi.

Mis on hariduselt Metallurgia? Metallurgia on inseneri valdkonnas, mis keskendub arengule mineraalsete materjalide. Programmid metallurgia sageli keskenduda uurides materjalide disain. Kursused võivad hõlmata teadus- ja arendustegevus, kaasaegne tootmisprotsesside, füüsilise metallurgia, materjaliteadus ja tootmistehnoloogia. Tähelepanu keskpunktis on aidata õpilastel arendada oskusi vaja kavandada ja hallata projekte ja töid meeskond keskkond. Projektid võib täita, et aidata teadlasi õppida tootmisprotsesside ja tehnoloogia seotud valdkonnas. Põhirõhk on sageli õppida hea uurimismeetodeid ja mõistmist mineraalsete materjalide valdkonnas ja aspektid tööstusprotsessides.

Üliõpilased, kes täidavad programmi sageli omavad juba bakalaureuse kraadi ja on töötanud valdkonnas. Lõpuleviimine magistriõppekava võib aidata töö edendamine. Paljud teadlased ka arendada oskusi, mis võimaldavad neil saada spetsialistid.

Maksumus programm on parim saadud läbi oma kooli valik. Seda seetõttu, et kulud on väga erinevad kooliti ja on peamiselt põhineb programmi valinud.

Pärast programmi, paljud teadlased lihtsalt ette oma praeguse metallurgia karjääri. Mõned võivad soovi eelnevalt arvesse positsioone, mis sisaldavad in-house spetsialist, konsultant, teadlane või õpetaja. Töö võib olla kättesaadav lõpetajate valdkondades nagu projekteerimine, müük, teadus- ja arendustegevus, kvaliteedi juhtimine, levitamise ja tootmise planeerimine. Mõned õpilased soovivad jätkata teadus- alates magistriõppesse Ph.D. programmi.

Kui olete huvitatud töötamisest tööstuse valdkonnas insenerina, siis võib kaaluda lõpule MSc Metallurgia programmi. Otsi oma programmi alla ja kontakt otse vastuvõtu kontoris kooli enda valitud täites juhtima kujul.