Keystone logo
Võtke otse ühendust koolidega – võrrelge 17 MSc sisse Põllumajandusäri 2023

17 MSc Programmid sisse Põllumajandusäri 2023

overview

Lõpetaja Master of Science (MSc) in Agribusiness on teadmised põllumajandusliku toidutööstuse poliitikat, majanduslikke õiguse sotsiaalmajandusliku poliitika ja turundus. Master 's kraad põllumajandus annab õpilastele vajalikke oskusi pakkuda nõustamisteenuseid ja teha ratsionaalseid otsuseid seoses majandusüksuste, eriti toidu majandust.

Õpilased võiks küsida, milline on hariduselt Agribusiness? See on programm, mille eesmärk on õpetada õpilastele koolitus, teadmised ja kutseoskused töötamiseks põllumajanduse, toidu, bioloogia või muu seotud valdkondades toiduainete sektoris ja põllumajanduses. Lõpetamisel programmi, vilistlaste saab arendada ärisuhteid põllumajanduse tootmisharu. Erinevaid kursusi pakutakse spetsialiseerumise toidu ökonoomika, mõistmist tootmise ja majanduslike protsesside ja juhtimise toiduainete sektoris.

Lõpetajad põllumajandus programmi saavad õppida analüüsida globaalsete ja kohalike tingimuste toidu majandus, mõista tootmine ja levitamine, saada tõhusat ressursside juhtimise oskusi ja saada võime formuleerida uurimisküsimusi probleeme ja rakendada meetodeid, et lahendada küsimusi toiduainete sektoris. Programm koostab ja koolitada tulevasi juhte arendada ärisuhteid tööstuses ja saada tuttavaks tööd kaubanduse tehnikat multikultuurses keskkonnas.

Registreerimine kulude ja programmi suunised sõltuvad riigi ja konkreetse institutsiooni. Huvitatud õpilased on pakutud, et teadus institutsiooni otse õppemaksu ja programmi kohta.

Pärast täielikku nende kapten 's kraad põllumajandus, lõpetajate võib leida end suure nõudlusega mitmel ametikohal toiduainete sektoris või äri valdkonnas.Mõned väljad sisaldavad juhtimine Põllumajandustoorme ja toodete või karjääri toiduteaduse tööstusele. Lõpetajad saavad ka rakendada neid teadmisi äri põllumajandusega seotud, nagu näiteks turundus või majandust.

Paljud asutused pakuvad online klassid ja kaugõppe mooduleid mahutada õpilaste piiratud juurdepääs poole. Õpilaste range ajakava, nii täistööajaga ja osalise tööajaga kursused on kättesaadavad. Otsi oma programmi alla ja otse ühendusse sisseveo office koolis oma valik täites juhtima kujul.

read_more

filters

 • MSc
 • Ärinduse uuringud
 • Põllumajandusäri
fields_of_study
 • Ärinduse uuringud (17)
  • back_to_main_category
  locations
  find_more_locations
  degree_type
  duration
  study_pace
  teaching_languages
  teaching_languages
  study_format