Keystone logo

6 MSc Programmid sisse Majandusuuringud Majandus Poliitiline ökonoomia 2024

Filtrid

Filtrid

  • MSc
  • Majandusuuringud
  • Majandus
  • Poliitiline ökonoomia
Õppevaldkonnad
  • Majandusuuringud (6)
  • Tagasi põhikategooriasse
Asukohad
Otsige rohkem asukohti
Kraadi tüüp
Kestvus
Õppetempo
Keeled
Keeled
Õppevorm

MSc Programmid sisse Majandusuuringud Majandus Poliitiline ökonoomia

Master of Science, või MSc, on teadus-põhine, akadeemiline saavutus, mida antakse inimestele, kes edukalt lõpule range õppima antud piirkonnas. Paljud inimesed valida jätkata magistriõpinguid, mille abil saada paremat karjääri või kõrgemat palka, samal ajal kui teised seda ettevalmistamisel pursing kõrgem akadeemiline nimetus.

Just see, mida on hariduselt Political Economy? Mõeldud õpilastele olemasolevate teadmiste ja bakalaureusekraadi poliitika, majanduse, ajaloo või seotud valdkonnas, seda range õppima kestab tavaliselt umbes kaks aastat ja valmistab lõpetajate tööd paljudes maailma tööstusharudes. Kuigi on olemas olulisi variatiivsus poliitökonoomia magistrikraadi programmid, üldkasutatavates ruumides uuring sisaldab rahvusvahelise majanduse ja poliitilise tegevuse arvukate võtmeorganisatsioonide ja korporatsioonid, samuti see, et märkimisväärne praegused ja endised maailma liidrid.

Paljud õpilased valida, kas jätkata Master of Science sest määramine suurendab karjäärivõimalusi. Paljud poliitökonoomia kraadi omanikud leiavad ka, et nad on võimelised käsu kõrgemad palgad kui nad suutsid bakalaureuse kraadi. Lisaks mõned inimesed kasutavad magistrikraadi nagu valmimisel suunas doktorikraadi.

Õppemaks kulud poliitökonoomia magistrikraadi programmid kõikuda ühest teise. Potentsiaalsed üliõpilased, soovitatakse pöörduda igas koolis huvi praeguse õppemaksu määrad.

Mõned õpilased registreeruda Master of Science in Political Economy programmi plaanib lõpuks sisestage õiguse kooli. Teised rajada karjääri kohe pärast kooli lõpetamist. Ühine karjäärivalikuid lõpetanute hulgas nendest programmidest on advokaadid, seadusandjad, riigiametnikud, välisteenistuses ametnikud, ajakirjanikud, kõnekirjutajate, teadlastele, või ülikooli vastuvõtutingimused ametnikud, teiste hulgas.

Huvilistel luuakse väga tulus karjääri poliitikas või majanduses julgustatakse vaadata arvukaid kättesaadavaid haridusvõimalusi maailmas läbi meie ulatuslik andmebaas. Otsi oma programmi alla ja otse ühendusse sisseveo office koolis oma valik täites juhtima kujul.