Keystone logo

72 MSc Programmid sisse Ärinduse uuringud Ärijuhtimine Rahvusvaheline ärijuhtimine 2024

Filtrid

Filtrid

  • MSc
  • Ärinduse uuringud
  • Ärijuhtimine
  • Rahvusvaheline ärijuhtimine
Õppevaldkonnad
  • Ärinduse uuringud (72)
  • Tagasi põhikategooriasse
Asukohad
Otsige rohkem asukohti
Kraadi tüüp
Kestvus
Õppetempo
Keeled
Keeled
Õppevorm

MSc Programmid sisse Ärinduse uuringud Ärijuhtimine Rahvusvaheline ärijuhtimine

Sageli mõelnud kui samm allpool PhD, MSc, või Master of Science, kraadi eesmärk on anda kõrgema taseme õpilastele tugeva aluse teaduse põhimõtteid, mis on tugevalt põhineb kriitilise mõtlemise. Nad võivad keskenduda kursuste, teadus- või nende kahe segu.

Potentsiaalne õpilased arusaadavalt satuvad tahavad vastata küsimusele "Mis on magistrikraad rahvusvahelise ärijuhtimise?" See eriala on ideaalne inimestele, kellel on juba taustal rahvusvaheliste ärisuhete, kuid soovivad tuua teiste saavutada organisatsiooni eesmärke. Õpilased õpivad, kuidas hinnata rahvusvaheliste ärikeskkond ja omandada oskusi, mis võimaldavad neil rakendada poliitikaid, mis aitavad liikuda ettevõtted edasi, olenemata sellest, kus nad asuvad.

Õpitud oskused, samas tööd selle kraadi aitab õpilastel mitmel viisil. Nad võivad aidata inimestel saavutada eesmärk töötab täidesaatev roll on ettevõte, mis on filiaalid üle kogu maailma.Need, kes on teeninud kraadi peaks olema võimalus kaitsta end väärt kandidaadid aitab ettevõtjatel hargnevate maailmaturul.

Kulud saamise MSc rahvusvahelise ärijuhtimise sõltuvad ülikoolide ja kui kaua see kestab. Üldiselt kursused ulatuda ühest kuni kolme aastani täistööajaga üliõpilased.

Karjäär võimalused isik, kes on teeninud kraadi rahvusvahelise ärijuhtimise on mitmekesine ja rikkalik. Üksikisik võib otsustada keskenduda konkreetse vaja ettevõttel on, nagu näiteks turundus või rahalist abi. Võimalik ametinimetused sisaldavad International Finance Controller või International Marketing Manager. Ta võib ka leida positsiooni annab nõu rahvusvaheliste ühinemiste kaubandussuhteid ja ettevõtete etikett eriti kogu maailma kohtades.

Klassid on tavaliselt võimalik võtta täistööajaga või osalise tööajaga, ja te leiate, et mõned kursuste teie International Business Management aste on saadaval kaugõppe teel moodulid. Otsi oma programmi alla ja kontakteeruda otse vastuvõtu kontoris koolis oma valik täites põhivorm.