Keystone logo

4 MSc Programmid sisse Turism ja hotellindus Hotellijuhtimine Rahvusvaheline hotellijuhtimine 2024

Filtrid

Filtrid

  • MSc
  • Turism ja hotellindus
  • Hotellijuhtimine
  • Rahvusvaheline hotellijuhtimine
Õppevaldkonnad
  • Turism ja hotellindus (4)
  • Tagasi põhikategooriasse
Asukohad
Otsige rohkem asukohti
Kraadi tüüp
Kestvus
Õppetempo
Keeled
Keeled
Õppevorm

MSc Programmid sisse Turism ja hotellindus Hotellijuhtimine Rahvusvaheline hotellijuhtimine

Õpilased, kes on juba saanud bakalaureuse kraadi võib valida jätkata Master of Science kraadiga. See programm keskendub tavaliselt teemasid teaduslike või matemaatilise väljad. Enamik programme kasutada kombinatsiooni kursuste ja uurimistöö, kuid mõned võivad keskenduda ühele või teisele. See kestab tavaliselt umbes kaks aastat, et teenida MSc.

Mis on MA International Hotel Management? See programm ühendab oma klassi õppe tegeliku elu kogemusi, et anda õpilastele teadmiste suurenemine hotelli haldamine. Paljud kursused, nagu näiteks hotelli tegevuse juhtimine, ärieetika külalislahkuse, äriõigus, konventsioonid juhtimise, turunduse ja personalijuhtimise keskendub olulisemaid aspekte külalislahkuse tööstus. Enamik üksikisikute MSc International Hotel Management pidi täitma väitekirja, osaleda aruteludes ja teha uuringuid.

Läbi selle kursuste, üliõpilane arendab oluline pädevused selles valdkonnas, nagu organisatsiooni, probleemide lahendamise ja analüütilised oskused. Nende oskused, professionaalne külalislahkuse tööstus on suurem tõenäosus saada pakutakse kõrgemat palka ja juhtivatel kohtadel.

Maksumus MA International Hotel Management võib erineda alla $ 10.000 tublisti üle. Õppemaksu sõltub tihti asutuse asukohast, kas klassid on võrgus või ülikoolilinnakus ja institutsiooni suurust.

Kui olete selle magistrikraadi, millist karjääri võib sul on? Tea, et seal on palju võimalusi. Sul võib olla võimalik, et alustada karjääri toad osakonna juhataja, külaliste suhete juht, turundusjuht, tulude juht, personalijuht, toidu ja joogi juht, arendusjuht reserveerida juht või hotelli direktor. Karjääri hakkate sõltub osaliselt oma varasematest kogemustest.

Kui tead, see programm on õige, siis tuleb kohaldada. Otsi oma programmi alla ja kontaktandmed otse vastuvõtu kontoris kooli oma valik täites juhtima kujul.