Keystone logo
Võtke otse ühendust koolidega – võrrelge 2 MSc sisse Rahvusvaheline kommunikatsioon 2023

2 MSc Programmid sisse Rahvusvaheline kommunikatsioon 2023

overview

Master 's kraad rahvusvahelises suhtluses arendab õpilaste ' s võime suhelda globaalsel tasandil, et aidata äri, nonprofits ja teiste organisatsioonide suhelda üksikisikute, ettevõtete või organisatsioonide teistes riikides. See aste eriti valmistab ette õpilasi töötab rahvusvaheliste organisatsioonide või rahvusvaheliste korporatsioonide.

Paljud õpilased võivad küsida, mis on hariduselt International Communication? See täiustatud kraad annab teile teadmisi ja oskusi, et oleks võimalik teha koostööd teistega üle maailma. On asjakohane, et need, kes omavad juba kraadi kommunikatsiooni ja soovivad arendada oma erialaseid teadmisi või need seotud karjääri, kes soovivad rohkem teada asjakohaselt suheldes isikuid või organisatsioone teistes riikides.Kursused see programm sisaldavad tavaliselt avalike suhete, kommunikatsiooni ja sotsiaalse teooria, digitaalne turundus, kvalitatiivsed ja kvantitatiivsed uurimismeetodid, lobitöö, avalike suhete, fundraising ja sponsorlus.

Saamine see kapten 's kraadi mitte ainult ilmutab vajalike oskuste ja teadmiste karjäärile, kuid see aitab õpilastel arendada mitmeid olulisi oskusi, sealhulgas kirjalikult, probleemide lahendamine, korraldamine ja palju muud. Samuti õpetab, kuidas ületada keelebarjääre riikide vahel.

Selle kulu liik edasijõudnud erinev, sõltudes asutuse Õppeaeg ja riik. Planeerida rahalisi kulusid programmi, siis on vaja küsida üksikute kooli 's õppemaksu uurides erinevate programmide, samuti võimalus tahes stipendiumi või muud rahalist abi.

Mis MSc in International Communication, siis võid oodata, et leida karjääri juhtimine täidesaatval tasemel rahvusvaheliste ettevõtete ja organisatsioonidega. Paljud lõpetajad leida ka karjääri välisabi nonprofits või töötavad diplomaatilistes esindustes, valitsus. Samuti valmistab teid töö turustamise või avalike suhete osakonna ettevõtete rahvusvahelise kohaloleku.

Kui olete huvitatud arendada edasi oma teadmisi rahvusvahelist suhtlemist, siis peaks astuma samme, et leida õige programm vaadates läbi meie hulgaliselt koole. Siis otsida oma programmi alla ja otse ühendusse sisseveo office koolis oma valik täites juhtima kujul.

read_more

filters

  • MSc
  • Ajakirjandus ja massikommunikatsioon
  • Kommunikatsioon
  • Rahvusvaheline kommunikatsioon
fields_of_study
  • Ajakirjandus ja massikommunikatsioon (2)
  • back_to_main_category
locations
find_more_locations
degree_type
duration
study_pace
teaching_languages
teaching_languages
study_format

related_fields_of_study