Keystone logo

13 MSc Programmid sisse Loodusteadused Keemia Rakenduskeemia 2024

Filtrid

Filtrid

  • MSc
  • Loodusteadused
  • Keemia
  • Rakenduskeemia
Õppevaldkonnad
  • Loodusteadused (13)
  • Tagasi põhikategooriasse
Asukohad
Otsige rohkem asukohti
Kraadi tüüp
Kestvus
Õppetempo
Keeled
Keeled
Õppevorm

MSc Programmid sisse Loodusteadused Keemia Rakenduskeemia

Magistrikraadi on lõpetaja tasemel Õppekava. Selle taseme õppekavad tavaliselt pakuvad põhjaliku uuringu. Paljud koolid vajavad õpilasi juba hoidke bakalaureusekraad enne registreerimisega.

Mis on hariduselt Applied Chemistry? Rakendatud keemia programm keskendub Kombineerides keemia ja inseneriteaduse. Teadlased programm võib õppida erinevaid aspekte keemia, nagu nanomaterjalid, korrosiooni teaduse, analüütilise keemia, vedelikkromatograafia abil. Õpilased võivad õppida ka loodusvarade, keskkonna saastamine, töötervishoiu ja tööohutuse, riskijuhtimise ja keskkonna toksikoloogia. Kursused võib katta ka füüsilise ja materjalide keemia, nagu kolloidne keemia, nano-biotehnoloogia ja photocatalysis. Programmid võivad sisaldada uurimisprojekt, mis võimaldab osalejatel panna oma õpinguid praktilise kasutamise.

Lõpuleviimine programmi saab võimaldaks üksikisikul arendada kõrgetasemeliste teadusuuringute oskusi, mida saab seejärel rakendada tulevase karjääri. Lisaks õpilastele võivad õppida oskusi, mis võimaldavad neil teha uusi avastusi valdkonnas rakendatakse keemia.

Kulud programmi on erinevad igal koolis tõttu baasi õppemaksu hindu ja programmi struktuure. Kuna kulud kooliti erinevad, huvitatud isikud saavad parima kulude prognoose nende valitud koolides.

Pärast programmi lõpetamist, lõpetajate võib olla valmis töötama erinevates energeetika valdkonna sektorites. Nad võivad leida tööd juhtimise taseme ametikohtadele koos ettevõtete või valitsusasutused. Mõned võimalikud ametinimetused sisaldavad õpetaja, teaduse kirjanik ja analüütiline keemik. Teine karjääri valik on nagu toksikoloog. Mõned õpilased võivad jätkata oma haridusteed Ph.D. programmi või siseneda valdkonnas uurimistööd.Teised võivad soovi saada õpetajad kolledžid või ülikoolid või töötada mittetulundusühingute, mis on keskendunud arengu loodusressursse.

Kui soovite karjääri valdkonnas keemia, siis peaks kaaluma teenida hariduselt Applied Chemistry. Otsi oma programmi alla ja kontakt otse vastuvõtu kontoris kooli enda valitud täites juhtima kujul.