Keystone logo
Võtke otse ühendust koolidega – võrrelge 10 MSc sisse Sotsiaalteadused 2024

10 MSc Programmid sisse Sotsiaalteadused 2024

Ülevaade

Magistrikraad süveneb teaduslikes valdkondades ja tavaliselt sulgeb väitekirja. Uuringud järgivad tihti bakalaureusekraadi, tavaliselt sõlmivad need ühe kuni kahe aasta jooksul ja annavad karjääri rikastavaid oskusi.

Mis on sotsiaalteaduste magistrikraad? See kraad ümbritseb inimeste ühiskondade suhete uurimist. Filiaalide hulka võivad kuuluda arheoloogia, psühholoogia, lingvistika, majandus, sotsioloogia, antropoloogia, ajalugu ja politoloogia. Programmid kestavad tavaliselt 1-2 aastat ja keskenduvad sageli sellistes valdkondades nagu sotsiaalne ettevõtlus ja mikrokrediit või rakendatud sotsiaalsed uuringud. Õpilased laiendavad oma globaalseid väljavaateid ja õpivad läbi viima ja hindama kõrgtasemelisi uuringuid, õppides samal ajal finantsvahendite majanduslikku ja sotsiaalset mõju ettevõtlusele.

Lõpetajad omavad lisaks innovaatilistele kriitilise mõtlemise võimetele ka erakorralisi juhtimis- ja strateegilisi oskusi. Need võimeid saab tõhustada professionaalset analüüsi ja ületada isikliku leidlikkus ja funktsionaalsus.

Potentsiaalsed õpilased peaksid läbi viima põhjalikke uuringuid tulevaste ülikoolide ja huvipakkuvate õppekavade kohta. Erinevalt individuaalsetest eesmärkidest võivad sellised tegurid nagu lokaal ja pikkus põhjustada kõikumiste kulusid.

Sotsiaalteaduste magister on ideaalne neile, kes soovivad oma kogukondades sotsiaalset ettevõtlust toetada. See kehtib tavaliselt valitsuse või valitsusväliste juhtide ja töötajate, nende jaoks, kes sooviksid töötada sotsiaalettevõtluses või neid, kes selliseid ametikohti juba omavad. Uuringud parandavad teaduse ja juhtimisega seotud karjääride jaoks vajalikke praktilisi ja teoreetilisi oskusi, mis nõuavad laiendatud rahvusvahelisi vaatepunkte, juhtimisstrateegiaid, eetikat, poliitikat ja loomingulisi mõtteprotsesse. Mõned kõige kõrgemal tasustatud ametikohtadel on sotsioloog, politoloog, psühholoog, majandusteadlane, geograaf, arheoloog, uuringute uurija ja antropoloog ning eeldatakse, et lähiaastatel kasvab kvalifitseeritud üksikisikute vajadus.

Võimalusi pakutakse kogu maailmas. Kohalikud valikud võivad pakkuda rohkem isiklikke kogemusi, samas kui mugavad veebikursused pakuvad paindlikke alternatiive. Otsige oma programmi all ja võtke otse ühendust oma valitud õppeasutuse vastuvõtukeskusega, täites juhtvormi.

Loe edasi

Filtrid

  • MSc
  • Sotsiaalteadused
  • Sotsioloogia
  • Sotsiaalteadused
Õppevaldkonnad
  • Sotsiaalteadused (10)
  • Tagasi põhikategooriasse
Asukohad
Otsige rohkem asukohti
Kraadi tüüp
Kestvus
Õppetempo
Keeled
Keeled
Õppevorm