Keystone logo

4 MSc Programmid sisse Sotsiaalteadused Antropoloogia Sotsiokultuuriline antropoloogia 2024

Filtrid

Filtrid

  • MSc
  • Sotsiaalteadused
  • Antropoloogia
  • Sotsiokultuuriline antropoloogia
Õppevaldkonnad
  • Sotsiaalteadused (4)
  • Tagasi põhikategooriasse
Asukohad
Otsige rohkem asukohti
Kraadi tüüp
Kestvus
Õppetempo
Keeled
Keeled
Õppevorm

Popular degree type

Popular study format

Popular education type

Popular locations

MSc Programmid sisse Sotsiaalteadused Antropoloogia Sotsiokultuuriline antropoloogia

Õpilased, kes soovivad jätkata oma haridust pärast bakalaureusekraadi, võivad vaadata magistriõpet. See kraadiõppe programm keskendub tavaliselt teaduslikele või matemaatilistele õppevaldkondadele. Seda saab lõpetada ühe kuni kahe aasta jooksul.

Mis on sotsiaal-kultuurilise antropoloogia magistrikraad? Sotsiokultuuriline antropoloogia vaatleb sotsioloogiat, poliitilist majandust ja antropoloogiat, et paremini mõista, kus ristuvad biopoliitika, natsionalism, modernsus ja kolonialism. Nagu ka teised MSc programmid, võib see uuring hõlmata uurimisprojekte, loenguid, dissertante ja välitöid. Õpilasi julgustatakse osalema nõutud ja valikainete kursustel, mis võivad hõlmata sotsiokultuurilise teooria, sotsiaalse teooria ja kaasaegsete küsimuste, religiooni ja meedia põhimõtteid ja rakendusi, olulisi arutelusid antropoloogias, etnograafiliste tavade teooriat ning lugemist, kirjutamist ja etnograafiat.

See kursus pakub õpilastele erinevaid oskusi ja arusaamu, mida nad saavad kasutada oma karjäärivõimaluste ja igapäevaelu parandamiseks. Näiteks võib lõpetajatel olla pärast analüüsi-, kommunikatsiooni- ja organisatsioonilisi oskusi tugevam.

Sotsioloogilise kultuuri antropoloogia magistrikraadi maksumus ei ole igas ülikoolis sama. Tegelikult võib õppemaks muutuda aastast aastasse. Õpilased saavad hinnangu konkreetse kooli kontaktiga.

Mittetulundusühingud, valitsusasutused ja rahvusvahelised ettevõtted võivad kõik huvi lõpetada sotsiaal-kultuurilise antropoloogia magistrikraadiga. Õpilased võiksid minna teadlaste uurimisrühmade nõustajaks ja projektijuhtideks, rahvusvaheliste firmade brändingukonsultantidele või operatsioonide juhtidele või mittetulundusühingute kommunikatsioonijuhtidele. Selle uuringu käigus omandatud oskused ja teadmised võivad aidata õpilastel hariduse jätkamist.

Teadlased võivad seda tüüpi kursusi leida ülikoolides kogu maailmas. Mõned koolid võivad pakkuda kursusi veebis või ülikoolilinnakus. Lisateabe saamiseks otsige oma programmi all ja võtke otse ühendust oma valitud kooli vastuvõtukeskusega, täites juhtvormi.