Keystone logo

Filtrid

 • MSc
 • Spordi- ja treeninguuringud
 • Sporditeadus
 • Spordi ja treeningu psühholoogia
Õppevaldkonnad
 • Spordi- ja treeninguuringud (14)
 • Tagasi põhikategooriasse
Asukohad
Otsige rohkem asukohti
Kraadi tüüp
Kestvus
Õppetempo
Keeled
Keeled
Õppevorm

14 MSc Programmid sisse Spordi ja treeningu psühholoogia 2024

  MSc Programmid sisse Spordi ja treeningu psühholoogia

  Paljud ülikooli lõpetanud otsustada jätkata Master of Science, või MSc, veelgi nende haridust, suurendada nende väljavaated tööturul ja suurendada nende palgad. Sageli teenitud pärast kahte-kolme aastat kestnud uuring eriti teadusega seotud valdkonnas, Master of Science on mõnikord kasutatakse valmimisel Doktorikraadi.

  Just see, mida on MSc Sport ja teostamine Psühholoogia? See lõpetaja tasemel programmi on kaasatud range uuringu erinevaid teemasid, mis on seotud spordi, füüsilise koormuse ning nende mõju aju ja inimeste mentaliteeti. Õpilased need programmid peaksid oodata põhjalikku ülevaadet arvukatest psühholoogilisi põhimõtteid sportlikku sooritust ja motoorseid oskusi ja nad õpivad analüüsima sportlased, spordiklubide ja nende käitumist alates psühholoogilisi ja sotsioloogilisi aspekte.

  Master of Science in Sport ja teostamine Psühholoogia kraadi omanikud tihti aru, milles on rohkem töövõimalusi neile kättesaadavad kui nad tegid enne tagamise arenenud nimetust. Samuti sagedamini teenida rohkem raha kui ilma kraadi või kellel kaastöötajad või bakalaureuse kraadi.

  Õppemaks kulud spordi ja kehalise psühholoogia magistriõppekava erineda ühest koolist järgmisel põhineb tegureid nagu riik, mille kaudu programmi pakutakse ja prestiiži koolis teevad. Õpilased peaksid pöörduma iga programmi otse praeguse õppemaksu määrad.

  Lõpetajad spordi ja kehalise psühholoogia magistrikraadi programmid töötavad tavaliselt üksikute sportlaste või spordiklubide alates amatöör tasemel läbi professionaalse ridadesse. Mõned otsustavad töötada isiklike treenerite või muid võimeid seotud toetust ja julgustust sportlikku sooritust, teised töötavad toitumisspetsialistid, dieedi või treenerid.Mõned lõpetajad valida õpetada spordi ja kehalise psühholoogia kollegiaalse tasandil, samal ajal kui teised otsustavad jätkata oma haridust ja on töötavad poole doktorikraad.

  Huvilistel rohkem teada hariduslike võimaluste maailmas spordis ja füüsilise koormuse psühholoogias peaks uurima meie andmebaasis. Otsi oma programmi alla ja otse ühendusse sisseveo office koolis oma valik täites juhtima kujul.