Keystone logo
Võtke otse ühendust koolidega – võrrelge mitmekordne MSc sisse Teoloogia 2024

MSc Programmid sisse Teoloogia 2024

Ülevaade

Master of Science aste on kraadiõppe tasandil määral, et tavaliselt võtab aega umbes kaks aastat. Kursuste selles programmis on sageli rohkem keskendunud teadus-ja lõputöö kirjutamiseks. Kontsentratsioon on edendada õpilaste teadmisi oma valitud valdkonnas.

Mis on hariduselt jumalikkus? MSc Divinity keskendub konkreetsetele usuõpetust. Suund käigus sageli sõltub valitud religioon. Näiteks on olemas programmid, mis asuvad kristlus ja programme, mis põhinevad budism. Ainekavades tavaliselt keskenduda põhjalik uuring religioossed tekstid ja teoloogia. Programmid sageli õpetada õpilasi pastoraalne oskusi ning valmistada neid ette koostoimeid nende koguduste või järgijaid. Enamik programme lisada mingi internatuuri, kus õpilased saavad panna õpitut käigus ellu.

Paljud usunditele nõuavad pastorid või juhid, et saada religioossete kraadi, et viia kirikud.Programm on tavaliselt vaja ka professionaalset ministeerium litsentsi. See on hea võimalus, kui te ei soovi eelnevalt oma alalise oma kiriku või religioosse organisatsiooni.

Maksumus programm võib varieeruda koolis ja eridisainiga programmi. See on kõige parem küsida kulude rahalise abi büroo valitud kolledžis.

Pärast programme, kõige lõpetajate minna, et saada vaimulikud, nagu preestrid, jutlustajad ja ministrid. Lõpetajad võivad ka õpetada religioosse väljad ja valmistatakse tavaliselt töötada paljudes erinevates valdkondades, sealhulgas kirikuid, vangla teavitustegevuse programmi, haiglad ja templid. Mõned inimesed lähevad misjonitööd. Programmi saab ka võimaldavad lõpetanutel saada koordineerimine ja litsentsimise religioonide.

Ükskõik usuliste helistades teil on tunne, magistrikraad Divinity aitab teil saada haridust, mida vaja, et olla edukas selles valdkonnas.Otsi oma programmi alla ja kontakteeruda otse vastuvõtu kontoris kooli oma valik täites juhtima kujul.

Loe edasi

Filtrid

  • MSc
  • Humanitaarteadused
  • Teoloogia
Õppevaldkonnad
  • Humanitaarteadused (0)
  • Tagasi põhikategooriasse
Asukohad
Otsige rohkem asukohti
Kraadi tüüp
Kestvus
Õppetempo
Keeled
Keeled
Õppevorm