Keystone logo

9 MSc Programmid sisse Professionaalsed uuringud Tervis 2024

Filtrid

Filtrid

 • MSc
 • Professionaalsed uuringud
 • Tervis
Õppevaldkonnad
 • Professionaalsed uuringud (9)
  • Tagasi põhikategooriasse
  Asukohad
  Otsige rohkem asukohti
  Kraadi tüüp
  Kestvus
  Õppetempo
  Keeled
  Keeled
  Õppevorm

  MSc Programmid sisse Professionaalsed uuringud Tervis

  Üliõpilane, kellel on bakalaureusekraad ja kes kaalub oma hariduse ja kogemuste tõhustamist, võiks kaaluda magistriõpinguid. See põhjalik programm võimaldab õpilastel saada rohkem üksikasjalikku teavet, mis aitab neil oma karjääri edendada.

  Mis on tervishoiu magistrikraad? Kuna üliõpilased jätkavad sellist tüüpi programmi, võivad nad võtta mitmesuguseid klasse, et tagada nende teadusliku valdkonna asjakohaste teadmiste omandamine. On mitmeid vajalikke kursusi, sealhulgas bioeetika alused, ühiskonna alused, kultuur ja meditsiin, teadustöö reguleerimine ja eetika, sotsiaaltöö, inimõigused ja tervishoid ning tervise kontseptsioonid. Mõned koolid võivad pakkuda selle magistriõppe eriala, mis hõlmaks ka üliõpilaste valitud fookust.

  Inimesed, kes lõpetavad magistriõppe tervishoius, võivad arendada suutlikkust töötada paremini survet, et aidata neil jääda tõhusaks ja rahulikuks ka lühikeste tähtaegadega. Väga ülekantavad oskused, nagu konfliktide lahendamine ja paranenud kohanemisvõime, võivad olla ka oskused, mida õpilased sellel tasemel töötades töötavad.

  Kui keegi hakkab koolides vaatama, võib ta õppida, et kulud varieeruvad ja varieeruvad üsna laialdaselt sõltuvalt kraadi pikkusest ja kolledast, mida inimene soovib osaleda. Võimalike ülikoolide täielik uurimine aitab inimestel parimat valikut teha.

  Need, kes täidavad magistrikraadi tervishoius, võivad leida võimalusi paljudes valdkondades. Kui keegi otsib rohkem administratiivrolli, võib ta kaaluda töökohti, näiteks haiglaosakonna juhataja, laborihalduri või hooldekodude juhendaja. Lõpetajad, kes otsivad positsiooni, kus on rohkem patsiendi kontakt, võivad mõelda sellistele rollidele nagu kliinilise tugi juhendaja, õenduse juhendaja, tervishoiu informaatika assistent, teraapiajuhataja või üksuse juht.

  Tervishoiu magistrikraadi lõpetamine aitab teil leida uusi ja põnevaid karjäärivõimalusi. Seda tüüpi programmid võivad olla kättesaadavad veebis või isiklikult, samuti erinevates riikides kogu maailmas. Otsige oma programmi all ja võtke otse ühendust oma valitud õppeasutuse vastuvõtukeskusega, täites juhtvormi.