Keystone logo

1 MSc Programmid sisse Turism ja hotellindus Hotellindus Toiduteenuse korraldus sisse Itaalia jaoks 2024

Filtrid

Filtrid

  • MSc
  • Itaalia
  • Turism ja hotellindus
  • Hotellindus
  • Toiduteenuse korraldus
Õppevaldkonnad
  • Turism ja hotellindus (1)
  • Tagasi põhikategooriasse
Asukohad
Otsige rohkem asukohti
Kraadi tüüp
Kestvus
Õppetempo
Keeled
Keeled
Õppevorm

Popular study format

MSc Programmid sisse Turism ja hotellindus Hotellindus Toiduteenuse korraldus

Mis on toitlustusteenuste juhtimine?
Food Service Management on restoranide ja muude toiduga seotud ettevõtete pidamise äri. See hõlmab kõike alates planeerimisest ja eelarve koostamisest kuni tarvikute tellimiseni ja personali juhtimiseni. Food Service Management on väljakutseid pakkuv ja rahuldust pakkuv karjäärivalik neile, kelle kirg on toit ja klienditeenindus.

Mida saan teha toitlustusteenuste juhtimise kraadiga?
Toitlustusteenuste juhtimise kraad võib viia karjäärini toitlustussektoris, töötades restoranides, toitlustusettevõtetes või muudes toiduga seotud ettevõtetes. Toitlustusteenuste juhtimise kraadiga on teil teadmised toitlustusettevõtte juhtimiseks algusest lõpuni. Õpid oskusi vastutada kõige eest alates eelarve koostamisest ja menüüde koostamisest. tarvikute tellimiseks ja personali haldamiseks.

Mis tüüpi toitlustusteenuste juhtimise kraadid on olemas?
Saadaval on palju erinevaid toitlustusteenuste juhtimise kraade, alates kaastöötaja kraadist kuni bakalaureusekraadini ja kaugemalegi. Iga tüüpi kraad annab teile erinevad teadmised ja oskused, mis aitavad teil toitlustussektoris edu saavutada. Toitlustusteenuste juhtimise kaastöötaja kraadi omandamine võtab tavaliselt kaks aastat ja annab teile toitlustusettevõtte juhtimise põhitõed. Toitlustusteenuste juhtimise bakalaureusekraad võtab tavaliselt neli aastat ja annab teile põhjalikumad teadmised toitlustussektorist. Saadaval on ka toitlustusteenuste juhtimise magistrikraadid, mille läbimiseks võib kuluda kaks kuni kolm aastat. Need programmid annavad teile kõige arenenumad teadmised ja oskused, mis aitavad teil toitlustussektoris edu saavutada.

Mida ma toitlustusjuhtimise kraadi ajal õppima hakkan?
Toitlustusteenuste juhtimise kraadiõppe ajal õpite mitmesuguseid toitlustusteenuste sektoriga seotud aineid. Saate teada ärijuhtimise, toiduohutuse, toitumise ja menüü koostamise kohta. Samuti saate praktilisi kogemusi praktika või muude praktiliste võimaluste kaudu. Õppekava lõpuks on teil olemas teadmised ja oskused, mis on vajalikud toitlustusettevõtte edukaks juhtimiseks.

Ametlikult tuntud kui Itaalia Vabariik, riik on leitud Lõuna-Euroopas. Ametlik keel on itaalia ja kultuuri rikas kapital on Rooma. Paljud maailma 's vanimaid ülikoole asuvad Itaalias, eriti Bologna Ülikool (asutatud 1088). On kolm Superior koolilõpetajad koos "ülikooli staatuses ", kolm instituutidele staatuse doktoriõppe Colleges, mis funktsioon on lõpetanud ja kraadiõppe tasandil.

MSc, ehk teadusmagister on rahvusvaheliselt tunnustatud akadeemiline kraad, mis näitab teatud valdkonnaga seotud oskuste ning teadmiste omandamist. Enamuse MSc programmide läbimiseks kulub umbes neli aastat, peale mida suunduvad paljud inimesed tööle, kuid on ka neid, kes jätkavad oma haridusteed.