Keystone logo
Võtke otse ühendust koolidega – võrrelge 18 MSc sisse Tootedisain 2023

18 MSc Programmid sisse Tootedisain 2023

Ülevaade

Magistrikraadi on suurepärane võimalus inimestele, õppida uusi oskusi, mis aitavad neil arendada oma olemasolevaid karjääri. Samuti võib see aidata õpilastel jätkata oma haridusteed viimase bakalaureuse tasemel ja teha ennast atraktiivsemaks konkurentsivõimeline tööturul. Master of Science keskendub valdkondades on teadus ja tehnika. Tööotsijatele, kes soovivad siseneda nende konkurentsiga piirkondades tihti ka spetsialiseeruda oma oskusi konkreetses valdkonnas ja Koguda väärtuslik reaalse maailma teadus-ja praktilisi kogemusi, mis on täpselt see, mida magistrikraadi võimaldab neid teha.

Vastus küsimusele "Mis on hariduselt Product Design?" On väga esemed inimesed üle maailma kasutavad iga päev. Toote disainerid teha igasuguseid esemeid, mis on mõeldud nii Ilmalik ja väga spetsialiseeritud kasutamine.Magistrikraadi õpetab teadus, ergonoomia ja sotsiaalse teooria valmistada tooteid, mis on atraktiivne, kasulik ja keskkonnasõbralik.

Masters in Product Design võimaldab õpilastel lihvida oma oskusi kombinatsiooni abil sõltumatu teadus-ja in-klassi loenguid. Kuna ala uuring on nii suur, see pakub ka lisakasu võimaldab õpilastel spetsialiseerunud oma ala uuring. Nad võivad keskenduda ja saada eksperdiks alagrupis valdkonnas toote disaini.

Maksumus Masters in Product Design sõltub, millises koolis sa valida osaleda. Muud tegurid, nagu pikkus, aeg, mis kulub õpib ja kuidas paljud lab tasu nõutakse võivad kehtida ka muud kulud.

MSc Product Design valmistab ette õpilasi tööhõive top disain ja tootmise ettevõtted, et teha toodete mitmesugustes erinevates valdkondades.Köögitarbed, mööbel, tehase seadmed ja elektroonika on vaid mõned tööstused, mis vajavad toote disainerid.

&nbsp

Seal on palju koole üle kogu maailma, mis võimaldab õpilastel saada oma MSc Product Design lihtsalt ja internetis. Otsi oma programmi alla ja kontakt otse vastuvõtu kontoris koolis oma valikut täites juhtima kujul.

Loe edasi

Filtrid

 • MSc
 • Disainiuuringud
 • Tootedisain
Õppevaldkonnad
 • Disainiuuringud (18)
  • Tagasi põhikategooriasse
  Asukohad
  Otsige rohkem asukohti
  Kraadi tüüp
  Kestvus
  Õppetempo
  Keeled
  Keeled
  Õppevorm