Keystone logo

Filtrid

 • MSc
 • Transport ja Logistika
 • Transport
 • Transporditehnoloogia
Õppevaldkonnad
 • Transport ja Logistika (21)
 • Tagasi põhikategooriasse
Asukohad
Otsige rohkem asukohti
Kraadi tüüp
Kestvus
Õppetempo
Keeled
Keeled
Õppevorm

21 MSc Programmid sisse Transporditehnoloogia 2024

  MSc Programmid sisse Transporditehnoloogia

  Magistrikraadi taotletakse pärast üksikute lõpetanute bakalaureuse või samaväärse kraadi. Magistrikraad keskendub teaduslikele või matemaatilistele uuringutele. MSc võib olla kursusepõhine, teadusuuringute aluseks või nende kahe kombinatsioon. Doktorikraadi taotlemiseks on vajalik magistrikraad.

  Mis on transporditehnika magistrikraad? Seda tüüpi programm keskendub õpilaste õpetamisele, kuidas leida insenerilahendusi paljude transpordiküsimuste jaoks. Kõik õpilased õpivad põhikogemusi andmete kogumisel, modelleerimisel, planeerimisel ja projekteerimisel. Mõned ärijuhtimise oskused omandatakse ka kogu kursuste käigus. Kui üliõpilane tunneb erilist huvi transporditehnika valdkonna vastu, on võimalik võtta kursusi, mis aitavad tudengitel selles sektoris tööd teha. Mõned valdkonnad, millele saab keskenduda, on muu hulgas rahvusvaheline laevandus, transport või logistika, roheline transport ja linnaplaneerimine. Mõnes ülikoolis saab programmi ka individuaalselt struktureerida, nii et kui teil on töökogemust, saab seda ka astmeliselt panna. Mõnes ülikoolis on õhtune kursus, nii et saate jätkata töötamist, kui teenite oma magistrikursust. Seda tüüpi programm kestab tavaliselt üks kuni kaks aastat.

  Transport on ühiskonna peamine osa. Ükskõik, kas tegemist on rahvusvaheliste või kohalike reisidega, peab keegi tagama, et see oleks ohutu ja tõhus. Üliõpilane, kes on lõpetanud transporditehnoloogia magistrikraadi, suudab tagada, et need eesmärgid on täidetud. Need oskused juhivad õpilasi juhtpositsiooni, kus on lihtne vahet teha.

  Seda tüüpi programmi kulud võivad koolis ja riigis erineda. Maksumuse kohta lisateabe saamiseks võtke ühendust valitud kooli vastuvõtukeskusega või külastage oma veebisaiti.

  On mitmeid erinevaid võimalusi, et keegi, kellel on MSc transpordisektoris. Selles astmes saate aidata kujundada turvalisemat, tõhusamat ja keskkonnasõbralikku ühistransporti. Sa võiksid töötada rahvusvahelises laevas. Poliitikakujundamisel ja operatiivtasandil on olemas töökohti. Sõltumata sellest, mis on teie huvid, saate sulle karjääri leida. Kas teile meeldib midagi kätt või midagi natuke rohkem teoreetilist, teenides oma magistrikraadi transpordiarhitektuurist, lähete ühe sammu võrra lähemale oma unistuste tööle.

  Kui mõttekas karjäär transpordiarhitektuuril kõlab teile põnevaks ja olete valmis järgmiseks sammuks, ära oota. Otsige oma programmi all ja võtke otse ühendust oma valitud õppeasutuse vastuvõtukeskusega, täites juhtvormi.