Keystone logo

8 MSc Programmid sisse Turunduse uuringud Turundus Turundusuuringud 2024

Filtrid

Filtrid

  • MSc
  • Turunduse uuringud
  • Turundus
  • Turundusuuringud
Õppevaldkonnad
  • Turunduse uuringud (8)
  • Tagasi põhikategooriasse
Asukohad
Otsige rohkem asukohti
Kraadi tüüp
Kestvus
Õppetempo
Keeled
Keeled
Õppevorm

MSc Programmid sisse Turunduse uuringud Turundus Turundusuuringud

MSc või Master of Science aste on kraadiõppe tasemel programmi. Eesmärgiks on pakkuda arenenud uuringud valitud erialal. Programmid sisaldavad tavaliselt segu klassiruumis ja praktilise töö valdkonnas.

Mis on hariduselt Marketing Research? See programm on põhjalik uuring turundus ja kuidas see mõjutab nii tarbijatele kui ka ettevõtetele. Ideoloogia taga turundus lähenemisviise on õppinud koos vaadates, kuidas erinevad lähenemised mõjutada tarbijate ostuharjumusi. Õpilased tavaliselt kursused tarbijate käitumist, psühholoogia, nõustamine ja uurimismeetodeid. Programmi eesmärk on aidata õpilastel mõista marketing käitumist ja mõju neil on. Läbi spetsialiseerunud uuringud, õpilased on võimalus saada põhjalikumat arusaamist, kuidas turundus töötab ja kuidas seda saab kasutada erinevates tööstusharudes.

Lõpuleviimine turundusuuringute magistrikraadi programm võimaldab inimestel õppida, kuidas planeerida turu-uuringute projektid ja rakendada teadmisi õpitud reaalse olukordades. Nad on võimelised karjääri edenemiseks tegema uurimistöö pool marketing, kus ideed on välja töötatud ja testitud.

Maksumus programm erineda. Iga kool pakub unikaalset programmi, mis tähendab, et hinnad ei ole sama kooliti. Parim infoallikas maksumus on kooli rahalise abi kontoris.

Lõpetajad MSc Marketing Research programm on valmis töötama ettevõtted, kutseorganisatsioonid, uurimisasutuste ja õppejõududele. Lõpetajad võivad jääda uurides positons või laiendada oma karjääri juhtivatel. Mõned potentsiaalsed ametinimetused sisaldavad turundusjuht, tarbija analüütik, teadusuuringute direktor, strateegiline planeerija, reklaami konto planeerija ja analüütik.Lisaks lõpetajate teele kõrgemate positsioonide nagu tegevjuht või NOVICA.

Kui töötate turundus ja sooviks laiendada oma teadmisi ja arendada oma karjääri, siis MSc Research võib olla hea valik. Otsi oma programmi alla ja kontaktandmed otse vastuvõtu kontoris kooli oma valik täites juhtima kujul.