Keystone logo
Võtke otse ühendust koolidega – võrrelge 5 MSc sisse Uurimismeetodid 2023

5 MSc Programmid sisse Uurimismeetodid 2023

overview

Magistrikraad on kõrgtasemel teaduse või matemaatika eriala. Õpilased teenivad tihtipeale magistriõpet rohkem spetsialiseerunud karjääri tegemiseks.

Mis on teadustöö metodoloogiate magister? See õppes õpib üliõpilasi testide väljatöötamise ja psühhomeetria uurimismeetodites. Selle aine magistrikraad aitab õpilastel mõista empiiriliste uuringute läbiviimise meetodeid ja teooriaid. Paljud sellised kraadiõppekavad on mõeldud õpilaste koolitamiseks teadustöö kavandamisel, statistilistel meetoditel, andmete mõõtmisel, analüüsimisel ja tõlgendamisel, et valmistada õpilasi ette doktoriõppes või arenenud karjääris teadustöös. Sellel tasemel võivad üliõpilased lisaks praktikakogemuse või praktikakogemuse omandamisele võtta laia valikut loengukursusi. Mõned kursuse teemad selles uuringuvaldkonnas võivad hõlmata rakendusuuringuid, hindamisvahendeid, andmete tõlget ja palju muud.

Uuringute metoodika magistrikraadi omandanud õpilased näevad välja mitmeid kasulikke oskusi, mida paljud tööandjad leiavad kasulikeks. Neil õpilastel on tihtipeale suurepärased otsuste tegemise oskused ja pööratakse põhjalikku tähelepanu detailidele. Need tunnused üheskoos aitavad õpilastel saada väga analüütilistesse mõtlejatesse.

Matemaatika teenimise kuludele võib mõjutada mitmeid tegureid. Mõnikord võib kooli asukoht või õppekava pikkus mõjutada õppimist. Õpilasi kutsutakse üles põhjalikumalt uurima ja võrrelda koole lisateabe saamiseks.

Selle valdkonna kõrgtasemel õpilased saavad olla valmis rohkem tulusateks teadlasteks ja juhtpositsioonideks paljudes tööstusharudes, sealhulgas ülikoolide ja sõltumatutelt uurimiskeskustelt, valitsusasutustelt, ettevõtetelt, koolisüsteemidest, testimisega tegelevatest asutustest ja muust. Metoodoloogid võivad töötada erinevates erialades, mis võivad aja jooksul muutuda. Paljud uuringu- ja uurimistööde metodoloogid töötavad laboratooriumis, samas kui mõned töötavad valdkonnas testimise ja andmete kogumise valdkonnas.

Kogu maailmas asuvates kolledžites ja ülikoolides on olemas mitmeid magistriõppekavasid. Paljudel neist programmidest on ka veebipõhised valikud. Otsige oma programmi all ja võtke otse ühendust oma valitud õppeasutuse vastuvõtukeskusega, täites juhtvormi.

read_more

filters

  • MSc
  • Haridus
  • Haridusuuringud
  • Uurimismeetodid
fields_of_study
  • Haridus (5)
  • back_to_main_category
locations
find_more_locations
degree_type
duration
study_pace
teaching_languages
teaching_languages
study_format