Keystone logo
Võtke otse ühendust koolidega – võrrelge 15 MSc sisse Vesiviljelus ja kalandus 2024

15 MSc Programmid sisse Vesiviljelus ja kalandus 2024

Ülevaade

Kui kultiveerimismaterjali veetaimed ja loomad ning laiendades arengut vee-põllumajandus kogu maailmas meeldib sulle, Master of Science in vesiviljeluse ja kalanduse võib teile huvi pakkuda. See kraadiõppe programm pakub laia töövõimalusi ja teadustöö võimalusi maailma mereelustiku.

Teil võib tekkida küsimus, mis on hariduselt vesiviljeluse ja kalanduse? See täiustatud haridusprogramm pakub üksikisikute põhjaliku koolituse ja hariduse korraldamiseks vajalikke, kaitse ja säästva tarbimise ookeanilise ressursse, nagu kala, mereimetajate, koorikloomade ja veetaimede. Isikud, kes saavad selle magistri kraadi võib aidata parandada praegust vesiviljelussüsteemide ja tööd, et arendada uusi ja uuenduslikke viise toetatud kalakasvatus.

Parim õppida vesiviljeluse võib olla kasulik õpilastele, kui nad saavad teha vahet, kuidas mere allikaid kasutatakse nii tulus ressursside toidu ja muid tooteid. Lõpetajad saavad ka õppida oskusi, nagu andmete kogumise ja tõlgendamise nad paljastada, kuidas vastastikmõju inimeste ja nende merekeskkonna võib olla kestev mõju kohta maailma ja selle mere elu reserve.

Maksumus jätkata magistrikraadi vesiviljeluse ja kalanduse võib varieeruda sõltuvalt teie registreerumise staatuse, oma ülikooli ja rahalise abi summa saate. Õpilasi julgustatakse uurida oma potentsiaalsetele kooli otse, et mõista kõik kulud õppemaksu ja teenustasusid.

Isikud, kes saavad Master of Science in vesiviljeluse ja kalanduse võib saada tööd vesiviljeluse tehnikud, kes töötavad nii mere- ja magevee taludes õpivad kala toitumine, geneetika ja patoloogia.Lõpetajad saavad ka jälgida haudejaama hooldamine ja käitamine, tootmisviise ja liikide teadus. Muud vilistlased valida jätkata töövõimaluste kaitse- organisatsioonide, või nad võivad valida puiestee uurides ja õpetamine ülikoolides ja kolledžites.

Kui olete huvitatud jälitavad edasijõudnud Internetis, mis aitab vähendada keskkonnamõju veekeskkonnale põllumajanduse ja toetada jätkusuutliku vesiviljeluse ja kalanduse tavasid, otsida oma programmi alla ja otse ühendusse sisseveo office koolis oma valik, täites juhtimas kujul.

Loe edasi

Filtrid

  • MSc
  • Bioteadused
  • Agronoomia
  • Vesiviljelus ja kalandus
Õppevaldkonnad
  • Bioteadused (15)
  • Tagasi põhikategooriasse
Asukohad
Otsige rohkem asukohti
Kraadi tüüp
Kestvus
Õppetempo
Keeled
Keeled
Õppevorm