Keystone'i stipendium

2021. aasta avalduste vastuvõtt on nüüd lõppenud. Registreeru, et saaksid teada, millal kuulutatakse välja järgmine stipendium!

Täida oma unistused Keystone'i stipendiumiga!

Mis on Keystone'i stipendium?

Keystone Academic Solutions pakub nelja bakalaureusestipendiumi ja kahte magistristipendiumi. Stipendiumid antakse kuuele tudengile, kellel on laitmatu akadeemiline taust ja kes näitavad, et on motiveeritud oma hariduse abil maailma muutma.

Kes saab kandideerida?

Tulevased üliõpilased, kes on vähemalt 18-aastased ja kavatsevad õppida täiskoormusega bakalaureuse- või magistriõppeprogrammis. Sirvi meie tudengiveebisaite ja leia sobilik õppeprogramm juba täna ning võida üks kuuest saadaolevast Keystone'i stipendiumist!

Kuidas Keystone'i stipendiumile kandideerida?

Lisa kõik oma andmed ja me anname sulle teada, kui välja antakse uus stipendium!

Stipendiumi taotlemise alustamine

Teave Keystone Academic Solutionsi kohta

Keystone Academic Solutions aitab iga kuu üle kuuel miljonil tudengil leida enda jaoks täiusliku õppeprogrammi. Meie abil saavad tulevased tudengid soovitud ajal ja asukohast olenemata tutvuda ühes kohas sadade õpivõimalustega. Kogume kõrghariduse kohta asjakohast teavet ja uudiseid ning pakume tudengitele platvormi ja tööriistu, mille abil vahetult vestelda ülikoolide ja kolledžite vastuvõtuametnikega üle kogu maailma. Sel viisil innustame kõikjal inimesi haridusteed jätkama, et nad saaksid saavutada nii isiklikke kui ka ametialaseid eesmärke!

Õppeprogrammi leidmiseks sirvi meie veebisaite juba täna