Keystone logo

2021. aasta kandideerimised on nüüd suletud - registreeruge, et saada värskendusi järgmise stipendiumi väljakuulutamisel!

Saavutage oma unistused Keystone'i stipendiumiga!

Mis on Keystone'i stipendium?

Keystone Academic Solutions pakub nelja bakalaureuseõppe stipendiumi ja kahte kraadiõppe stipendiumi. Stipendiume pakutakse kuuele üliõpilasele, kellel on hea akadeemiline taust ja kes suudavad oma hariduse kaudu näidata motivatsiooni maailma muuta.

Kes saab kandideerida?

Tulevased üliõpilased, kes on programmi alustades 18-aastased või vanemad ja plaanivad õppida täiskoormusega bakalaureuse- või magistriõppes. Tutvuge meie üliõpilaste veebisaitidega juba täna, et leida oma õppeprogramm ja võita üks kuuest saadaolevast Keystone'i stipendiumist!

Kuidas taotleda Keystone'i stipendiumi?

Palun täitke oma andmed ja me anname teile teada, kui järgmine stipendium käivitatakse!

Keystone Academic Solutionsi kohta

Keystone Academic Solutions aitab igal kuul rohkem kui kuuel miljonil õpilasel leida neile sobivaima õppeprogrammi. Aitame tulevastel õpilastel ühes kohas, igal ajal ja igal pool uurida sadu õppimisvõimalusi ja -sihtkohti. Kogume kogu asjakohase teabe ja uudised kõrghariduse kohta ning anname üliõpilastele platvormi ja tööriistu, et vestelda otse ülikoolide ja kolledžite vastuvõtuametnikega üle kogu maailma. Seejuures anname inimestele võimaluse kõikjal valida haridus, et nad saaksid saavutada oma isiklikud ja ametialased eesmärgid!

Oma õppeprogrammi leidmiseks uurige meie veebisaite juba täna

  • Tervishoiuuuringute logo
  • Bakalaureuseõppe logo
  • Õigusteaduse logo