Testiks valmistumine

Testiks valmistumine valmistab tudengid ette ülikoolieksamiteks või ülikooli sisseastumiseksamiteks. See võib toimuda klassis või üks-ühele. Sirvi allolevaid võimalusi, et teha enda jaoks sobivaim testiks valmistumise valik.
PrepScholar aitab veebis taskukohase hinna eest valmistuda SAT, ACT, GRE ja GMAT eksamiks. Programm kohandab õppetöö õppuri tugevate ja nõrkade külgede järgi. Kursused on strateegiliselt ja teaduslikult kujundatud koolitama õppureid vastavalt nende võimetele.
PrepExpert pakub veebis SAT või ACT eksami jaoks ettevalmistavat kuuenädalast kursust. Kursusi juhendavad maailma parima 1% hulka kuuluvad juhendajad ning juhul, kui õppuri SAT tulemus ei parane pärast kursuse läbimist 200 punkti võrra või ACT tulemus nelja punkti võrra, pakutakse talle täielikku tagasimakset. Kursustel osalejad on kokku välja teeninud üle 100 miljoni kolledžistipendiumi.
Magoosh pakub SAT-testi jaoks veebipõhist ettevalmistust, mis muudab standarditud testideks õppimise mugavaks, tõhusaks ja nauditavaks. Üliõpilased saavad õppida igal ajal ja kõikjal, kas arvuti või telefoni kaudu, ning lisaks maksab Magoosh vaid murdosa sellest, mida maksaksid loengud või juhendajad. Ent tulemused on kas sarnased või isegi paremad.
Üle 1750 harjutusküsimuse ja enam kui 200 videotundi
Magoosh pakub GRE-testi jaoks veebipõhist ettevalmistust, mis muudab standarditud testideks õppimise mugavaks, tõhusaks ja nauditavaks. Üliõpilased saavad õppida igal ajal ja kõikjal, kas arvuti või telefoni kaudu, ning lisaks maksab Magoosh vaid murdosa sellest, mida maksaksid loengud või juhendajad. Ent tulemused on kas sarnased või isegi paremad.
Üle 1400 harjutusküsimuse ja enam kui 250 videotundi
Magoosh pakub TOEFL-testi jaoks veebipõhist ettevalmistust, mis muudab standarditud testideks õppimise mugavaks, tõhusaks ja nauditavaks. Üliõpilased saavad õppida igal ajal ja kõikjal, kas arvuti või telefoni kaudu, ning lisaks maksab Magoosh vaid murdosa sellest, mida maksaksid loengud või juhendajad. Ent tulemused on kas sarnased või isegi paremad.
Üle 420 harjutusküsimuse ja enam kui 140 videotundi
Magoosh pakub IELTS-testi jaoks veebipõhist ettevalmistust, mis muudab standarditud testideks õppimise mugavaks, tõhusaks ja nauditavaks. Üliõpilased saavad õppida igal ajal ja kõikjal, kas arvuti või telefoni kaudu, ning lisaks maksab Magoosh vaid murdosa sellest, mida maksaksid loengud või juhendajad. Ent tulemused on kas sarnased või isegi paremad.
Üle 600 harjutusküsimuse ja enam kui 125 videotundi
Magoosh pakub ACT-testi jaoks veebipõhist ettevalmistust, mis muudab standarditud testideks õppimise mugavaks, tõhusaks ja nauditavaks. Üliõpilased saavad õppida igal ajal ja kõikjal, kas arvuti või telefoni kaudu, ning lisaks maksab Magoosh vaid murdosa sellest, mida maksaksid loengud või juhendajad. Ent tulemused on kas sarnased või isegi paremad.
Üle 1300 harjutusküsimuse ja enam kui 250 videotundi
Magoosh pakub GMAT-testi jaoks veebipõhist ettevalmistust, mis muudab standarditud testideks õppimise mugavaks, tõhusaks ja nauditavaks. Üliõpilased saavad õppida igal ajal ja kõikjal, kas arvuti või telefoni kaudu, ning lisaks maksab Magoosh vaid murdosa sellest, mida maksaksid loengud või juhendajad. Ent tulemused on kas sarnased või isegi paremad.
Üle 1300 harjutusküsimuse ja enam kui 340 videotundi